2737
2734
عنوان

کی اینجا مثل منه؟؟؟ 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 127 پست

من یه زمانی اینجور بودم

ولی نه به این شدت

اینجور غلبه کردم بش که به خودم تلقین میکردم که در دنیا تنها کسی که نظرش، برام مهم و تعیین کننده س خودمم و اگه خودم از خودم راضی باشم برام کافیه.

اولاش یه کم تصنعی میشه چون درونت یه چیز دیگه میگه ولی کم کم با تکرار و به مرور تبدیل شد به یه عادت.

الان واقعا و عمیقا همون نظر را دارم

به نظرات اطرافیان کاملا احترام میذارم ولی بعنوان یک عامل تعیین کننده در تصمیماتم، ابدا.

عقاید من به خودم مربوطه و بس.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم میدونی شاید حتی مشکلم با معمولی بودنش نیس ولی مثلا تو عکس یه گوشه مبلمون که بد زنگه افتاده ب ...

اگر اون گوشه مبل بد رنگ تو عکس بیوفته چی میشه؟

فکر کن جواب سوالمو بده

2731
من یه زمانی اینجور بودم ولی نه به این شدت اینجور غلبه کردم بش که به خودم تلقین میکردم که در دنیا ت ...

ددسته مثلا برا اولین بار که به عکسم نگا میکنم خوشم میاد ولی بار دوم سوم که چک میکنم ایراد در میارم ازش 

کاربری دست دونفر
اگر اون گوشه مبل بد رنگ تو عکس بیوفته چی میشه؟ فکر کن جواب سوالمو بده

مثلا فکر میکنم میگن مبلاشون زشته 

حتی یه بار بخاطر یه دبه ترشی که تو عکس افتاده بود کات کردم اونجارو 

کاربری دست دونفر
2740
میشه یه مثال بزنی برام 😍

من توی ذهنم فرض میکنم داخل یه خونه نشستم، هر چی که مهمّه توی این خونه میگذره، خودم و همسرم و خانواده م و یه دونه دوست نزدیکم توی خونه ایم. آدمای دیگه، نظراتشون، کارهایی که میکنن، حرفاشون، همه خارج از خونه هستن. حد اکثرش من از پنجره نگاهشون میکنم، نمیتونن هیچ تأثیری روی داخل خونه بذارن.

تازه یه وقتایی توی این خونه ی فرضی، خانواده هم نیستن، خودم تنهام  

خیلی فانتزی به نظر میاد ولی من واقعا اینجوری زندگی میکنم و راحتم.

من توی ذهنم فرض میکنم داخل یه خونه نشستم، هر چی که مهمّه توی این خونه میگذره، خودم و همسرم و خانواده ...

افرین خیلی خوبه باید همینجوری بود ما خانوادگی بخاطر حرفای مردم که به خودمون گرفتیم واقعا سختی کشیدیم اما الان دیگه به این نتیجه رسیدم حرف بقیه برام مهم نباشه 

ولی خب سخته یه دفه عوض شم مثلا بخاطر اینکه خانوادم شرایط اجتماعی پایینی داشتن از رفتن به جم خجالت میکشدم 😓 شما فک میکنی بخاطر این شرایطم اینطوری شدم؟ 

رفته رفته هم بدتر میشم 😔

کاربری دست دونفر
2706