1648
1605
عنوان

خاک بر سرم 😥😥😥😥

559 بازدید | 40 پست

بابام خونه ماست نشسته پا ماهواره انقد چرت و پرت نشون میده ک😲😲😲😲😲 حالا خودم تنهام مث شبکه چهاره ها😒 

الان داشت بیوگرافی یه پورن‌‌ استار قدیمی رو میگفت بابام شبکه رو عوض کرد

اینجا خونه ما ..ما داریم بی بی سی میبینیم آی لاو یو بی بی سی😐✋

°•°Samiyar°•°

وااای 😂

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به حاجتمه * روز شهادت امام رضا علیه السلام  98/8/7 از امام رئوف طلب حاجت کردم*  میشه با دلای پاکتون برا رسیدن به حاجتم دعا کنید و صلوات بفرستین 😢  اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم مهربونا ... ان شاءالله سال دیگه همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام  من به حاجتم رسیده باشم بگو آمین 💙

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

وقتی آدم با باباش میشینه پا تلوزیون حتی شبکه ۴ هم چیزای منحرفی نشون میده 😶 قانون دنیاس

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
1620

منم هر وقت مادرشوهدم میاد خونمون و من شبکه عوض میکنم انواع پوزیشن های مختلف رو تو شبکه های مختلف میبینیم🤣 درصورتی که وقتی تنهام فقط خانم جلسه ای نشون میده 😂

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴.دانشجوی حقوق😎و کارشناس مدیریت
1523
منم هر وقت مادرشوهدم میاد خونمون و من شبکه عوض میکنم انواع پوزیشن های مختلف رو تو شبکه های مختلف میب ...

شده زدم حیات وحش😩

بازم مستند جفت گیری بوده😂

مبی هستم.عضویت تیر ماه ۹۴.دانشجوی حقوق😎و کارشناس مدیریت

دقیقن اونروزم بابام خونه ما بودیهو ماساژ با گاز گرفتن نشون داد😐

کنترل لنتی هم نمیزد همه درو دیوارو نگاه میکردیم کنترلو کوبیدم تا کانال عوض شد😂

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون😘
نمیتونم سرمو بلند کنم اصن 😪 دارم بلند بلند دیکته میگم به خواهرم ک ینی من اصن تو این باغا نیستم&nbs ...

بابا

بابای تو این چیزارو بلده حب 

کا الان تو این جایی 

اونم میدونه توام بلدی چون یه بچه تو شکمته 

ادا تنگا در نیاریم😄🤣

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
دقیقن اونروزم بابام خونه ما بودیهو ماساژ با گاز گرفتن نشون داد😐 کنترل لنتی هم نمیزد همه درو دیوارو ...

ینی چی ماساژ با گاز😐

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
1639