2733
2739
عنوان

بنظرتون کدوم شهررر بهتره تو ایران از هر نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 2266 بازدید | 204 پست
ن عزیرم منم شناسنامم مال اصفهانیه ولی اصفهانی نیستم ۷۰ ساله اصفهانن خانواده پدری و مادری

ماهم همینطور اصالتا کرمانشاهی هستیم پدر بزرگام از بچگی تهران بودن و پدرو مادرم و ما متولد تهرانیم اما بعد ازدواج کرج ساکن شدم کلا پیشینه پر گشت و گزاری داریم😂

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه مامانم😍 واییی خونه بابابزرگا تو روستا

ی روز بخام بفروشم خونمو اینجورخونه میخرم باغچه داشته باشه سبزی بکارم رو ایوون بشینم چای بخورم 😍😍😍

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
ن اخه گلم منم اجدادم اصفهان زندگی کرده ولی هیچ وقت نمیگم اصفهانیم تهرانی نداریم فک کنم البته

وا خب اصفهانی هستی دیگه. پس کجایی هستی؟

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2728
بازم زرنگ بوده اینجا هم کار با درامد بالا پیدا کرده  برای ماهایی که زرنگ نیستیم سخته زندگی تو ...

به زرنگی نیست عزیزم

زحمت کشیده. سالها سابقه عالی داشته

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
ماهم همینطور اصالتا کرمانشاهی هستیم پدر بزرگام از بچگی تهران بودن و پدرو مادرم و ما متولد تهرانیم ام ...

دقیقا کل تهران عین شمان گلم همه اصالتشون ب ی شهر دیگ برمیگرده

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2738
به زرنگی نیست عزیزم زحمت کشیده. سالها سابقه عالی داشته

باور کن من و همسرم هر دو فوق لیسانس داریم ولی داریم به سختی زندگی میکنیم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
کار همسرتون فقط برنج ؟ یا شغل دیگه هم دارن؟

ن بابا آرایشگره فقط با برنج پولی درنمیادزندگی نمیچرخه اینم ک گرفته بیشتر مامان باباش براش نگه میدارن خودش مغازس بیشتر 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
ای جان ، انشاالله عزیزم .  بهترینشو بخری

مرسی قربونت برم😘😘😘

باور کن من و همسرم هر دو فوق لیسانس داریم ولی داریم به سختی زندگی میکنیم

چه رشته ای?

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
دقیقا کل تهران عین شمان گلم همه اصالتشون ب ی شهر دیگ برمیگرده

نه دیگه کل تهران که نه ولی اکثرا مهاجرن ممکنه خیلیا هم تهرانی الاصل باشن و کل اجدادشون متولد تهران باشن نمیشه دقیق مشخص کرد به هر حال مهم نیست کجایی هستیم وکجا زندگی میکنیم تهران و شهرستان نداره مهم انسانیته❤

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2706