2733
2739
عنوان

بنظرتون کدوم شهررر بهتره تو ایران از هر نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 2266 بازدید | 204 پست
چه رشته ای?

ولش کن دیگه خیلی اطلاعات دادم تو این تاپیک😆

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
خدا حفظش کنه ، زندگیتون پر روزی💜

فدای توبشم کارشونم سختها تومزرعه مخصوصا برای نشا بخوای با دست کار کنی توگلو اینا ولی خداروشکر خوشون دوسال پیش دستگاه خریدن کارای بقیم انجام میدن 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولش کن دیگه خیلی اطلاعات دادم تو این تاپیک😆

من سال اخر دکتری هستم

هم رشته ای هام پول درمیارن و من نه! 

تلاش و پشتکار دارن 

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
اره اصفهاان جاهای دیدنیش زیااده

اما ما یه شب داخلش بودیم خیلی بد گذشت بهمون 

ساعت ده شب رسیدیم قیمت خونه ها رو نجومی میگفتن

خونه شبی ۷۰۰ به بالا

توی پارکاشونم که نمیشه خوابید

در مسجد ها  رو قفل میکنن که مردم استفاده نکنن حتی از سرویس هاش

برای یه سرویس بهداشتی یه ساعت کل شهر رو گشتیم همه بهونه های الکی میاوردن، یا درشون رو قفل کرده بودن

کل ایران رو سفر کردیم هیچ جا مثل اصفهان نبود،مهمون نوازی صفر

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺
2728
اما ما یه شب داخلش بودیم خیلی بد گذشت بهمون  ساعت ده شب رسیدیم قیمت خونه ها رو نجومی میگفتن خ ...

ماهم رفتیم هتل هاش نجومی بود مجبور شدیم رفتیم تو پارک بعد گوشیم خاموش شد به یه آقا گفتم اگه میشه بزن تو شارژ گفت 2تومن میشه 

2740