1542
1605
عنوان

چت من و همسرم😥

91925 بازدید | 721 پست

قضیه اینه که ما ۷ ساله عقدیم

و وضع مالی بد نشده بریم سر زندگیمون

ی مدته پول نداده بهم ، البته داده ولی خیلی کم..

ی مدت کار میکنه بعد میگه حقوقم ندادن ، بعد میگه با صاحب کارم دعوام شده شکایت کرده دیه اش بیشتر از حقوقه و پولم نمیده دیگه خلاصه ی چیزی ک من باور نمیکنم

همش احساس میکنم کاسه ای زیر نیم کاسه اس، ی چیزی هست ک من نمیدونم

اینم چت امشب👇

احساس میکنم ی چیزی پشت حرفاش

نظر شما چیه؟

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

طفلی شرمنده هست 

خدا کمکش کنه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 
8

7 سال عقد؟؟؟؟

دو تا بزرگتر تو خانواد هاتون نیس شمارو بفرسته سر خونه زندگیتون

بابا یه ذره سبک بگیرید برید سر خونه زندگیتون

دیگه نه تو مثل قبلی.                                                نه من اونی که بخوای برگردی.                                   واسه همه تو مُسکن.                                               واسه من تو خود سردردی💔          

امان از بی پولی💔💔💔

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 
1601

منم احساس تو رو دارم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
1547