2752
2734

وای خدا بهتون صبر بده ۸ سال پیش ابجی کوچیک اول بوو ینی اونقد اذیت می کرد که من و مامانم و ۳ تا ابجیه دیگم از دستش فقط گریه می کرویم درس نمی نوشت گیج می زد مو شونه نمی کرد صبحانه نمی خورد صبح ها بیدار نمی شد اونقد زجرمون می داد ب خدا پیر شدیم تا این ابتداییش تموم شه من که چه قدر من و مامانم گریه می کریم من خودمو می زدم از دستش ی کلمه می خواست بنویسه جد و اباد ما رو میاورد جلو چشممون 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرتون یه روز بدون مشق بره ،براش خوبه ،میشه درس عبرت یا بدتر سرخورده میشه؟

برو با معلمش حرف بزن ببین نظر اون چیه معلم تجربه اش بیشتره هر چی باشه بعد سعی کن با مامانی دیگه دوست شی ببینی بچه های اونا چه طورن 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
فردا وای میخرم ،تا عصرها بازی کنه

مگه بچه ات پیش دبستانی نرفته ؟ هم خمیر بازی هم رنگ امیزی مچش قوی می کنه 

منم بهش میگم اگه تونستی فردا به معلمان چی میگی،اصلا عین خیالش نیست

بهش بگو اگر تکالیفشو سریعتر انجام بده بعدش میتونه با خیال راحت برنامه مورد علاقشو ببینه یا بازی کنه یا هر چیزی که براش جذابه... ولی اگر مشقاش بمونه هم از چیزایی که دوست داره خبری نیست، هم روز بعدش جلوی بچه‌ها خجالت میکشه. مخصوصا که بقیه درساش خوبه و فقط نوشتنش ضعیفه بیشتر خجالت میکشه چون بقیه بهش به چشم شاگرد زرنگ نگاه میکنن ولی وقتی ببینن مشقاشو ننوشته فکر میکنن شاگرد زرنگی نیست. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
منم بهش میگم اگه تونستی فردا به معلمان چی میگی،اصلا عین خیالش نیست

دختر منم تنبلی میکرد چند بار بهش گفتم ننوشت رفت مدرسه به معلمش گفتم هر کاری که صلاح میدونین انجام بدین معلمش گفته بود اگه تکلیف ننوشتی مدرسه نیا از اون روز دیگه همیشه مینویسه

الان چطوره؟دختر من همه چیش اکی هس،فقط لوح دوست نداره،

همون موقع هم همیشه خیلی خوب بود الانم خیلیه خوبه دیگه راه افتاده خدا رو شکر

فردا وای میخرم ،تا عصرها بازی کنه

خودم معلم ابتداییم که دارم این چیزا بهت میگم. یه دانش آموز دارم خیلی کنده بعد که زنگ میخوره میگم بچه ها همه برید بیرون به غیر از فلانی خودمم میمونم تو کلاس پیشش اونم از ترس این که دیگه زنگ تفریح نگهش ندارم یه کم بهتر شده  

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
نه متاسفانه

پس بچه ات مقصر نیست و واقعا سخته براش 

ببین حتما براش خمیر بازی بخر مدادرنگی و کتاب رنگامیزی بخر 

تو ی سینی ارد بریز بذار با انگشت توش بنویسه 

یا برنج بریز 

یا بهش لوبیا بده تا لوبیا ها رو کنار هم بچینه و شکل سرمشقش بشه