2733
2739
دختر منم تنبلی میکرد چند بار بهش گفتم ننوشت رفت مدرسه به معلمش گفتم هر کاری که صلاح میدونین انجام بد ...

به نظرتون زنگ بزنم به معلمش ؟میترسم سر خورده بشه؟به خدا مدرسه غیر انتفاعی ام هست۸نفرن کلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرتون زنگ بزنم به معلمش ؟میترسم سر خورده بشه؟به خدا مدرسه غیر انتفاعی ام هست۸نفرن کلا

نه زنگ نزن مقصر بچه ی شما نیست بچه باید می رفت پیش دبستانی الان مثل این می مونه که یک سال از بقیه عقب تره 

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
پس ایراد از بچه ی شما نیست عزیزم. دستش ضعیفه خمیر بازی براش بگیر تا دستش قوی کنه

فقط۳ماه رفت ،دیگه جا به جا شدیم ،یه سری مشکلات واسه خونه داشتیم نشد بره،ولی همیشه خودم لوحا رو براشمی‌نوشتم تا تکرار کنه ،اصلا دوست نداشت،گفتم بهش سخت نگیرم زده نشه ،الانم علاقه نداره

2742
نه زنگ نزن مقصر بچه ی شما نیست بچه باید می رفت پیش دبستانی الان مثل این می مونه که یک سال از بقیه عق ...

من کتابهای پیش گرفتم باهاش کار کردم ،خودم معلمش شدم،یه سال قبلش مهد رفت، کلی کار دستی و اینا یادش دادن،خودم بهش لوح میدادم نمینوشت،

ببخشید تصورش کردم خنده م گرفت    

راحت باش ما هم الان یاد اون سالا میوفتیم می خندیم ولی اون موقع خونه مون شده بود دیوانه خانه ب خدا و فقط صدای فریاد و گریه بود که از خونه مون میومد شب نمی خوابید صبح بیدتر نمی شد وای خدا اصلا یادم میاد پشتم می لرزه ی بار برا ابجیم پیر شدم دیگه هیچ دلم نمی خواد بچه بیارم که باز پیر شم ببین من کسی ام وسط گرمای تابستون ب زور عرق می کنم خب ولی موقع درس دادن ب این ابجیم شر شر عرق می ریختم ک زیر بغلام خیس اب می شد

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

مثلاً یه بار ازم پرسید اسم وفامیلمو یادم بده چه جور بنویسم،یادش دادم الان حفظه ،همه جا مینویسه،اسم داداشش رو بلده بنویسه،ولی از لوح هاااا فک میکنم چون بی معنیه بدش می یاد

2740
دقیقا مثل بچه شماست,شما سر بچت داد نمیزنی؟بچه من به خدا قسم فقط منتظر اعصاب خوردیه،به محض اینکه من ب ...

چرا گاهی عصبی می شم

ولی مطمئن باش نود درصد کلاس اولی ها این مشکلات و دارن

تا یه ماه قبل آزاد بودن بازی می کردن الان محدود شدن تا عادت کنن طول می کشه باید صبور باشیم

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞