2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم همینطوره دقیقا۴تا خط ح داشت ،پدرم در می یاره

خدا شاهده سادبسم گرفتم هی می گم بنویس بنویس 

الان داره می نویسه یه دونه نوشته می ره تو یه بحث دیگه مامان کی دندون می افته بعد می شه خط کشمو بدی همینطوری ادامه می ده😄😄😄

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
اول خودت به آرامش برس تا بتونی مشکل بچه ت حل کنی با دعوا و لجبازی فقط بچه از درس زده میشه. یه راه هس ...

هر چی می‌خوام آرامش داشته باشم گوش نمی‌دهند ،تا یه داد زدم سریع به خودش می یاد وتمر کز میکنه،حواسش همه جا هست جز مشقش

2731
هر چی می‌خوام آرامش داشته باشم گوش نمی‌دهند ،تا یه داد زدم سریع به خودش می یاد وتمر کز میکنه،حواسش ه ...

من اصلا بالای سر بچه م نمیمونم. بهش میگم بنویس بیار بهم نشون بده.خودتون اگه برای کاری کسی بالاسرتون وایسه تمرکز دارین؟؟؟؟

💞متاهل💞...........درخواست دوستی ⛔
خدا شاهده سادبسم گرفتم هی می گم بنویس بنویس  الان داره می نویسه یه دونه نوشته می ره تو یه بحث ...

دقیقا مثل بچه شماست,شما سر بچت داد نمیزنی؟بچه من به خدا قسم فقط منتظر اعصاب خوردیه،به محض اینکه من به هم ریختم ،فورا تند تند مشقش مینویسه،دلم نمی‌خواد سرش داد بزنم ،اصلا عزیزم جونم حالیش نی

من اصلا بالای سر بچه م نمیمونم. بهش میگم بنویس بیار بهم نشون بده.خودتون اگه برای کاری کسی بالاسرتون ...

خوب قبول نمیکنه،چه جوری راضیش کنم بره تو اتاق بنویسه بعد بیاد نشونم بده؟راه حل بدین لطفا

خوب قبول نمیکنه،چه جوری راضیش کنم بره تو اتاق بنویسه بعد بیاد نشونم بده؟راه حل بدین لطفا

توی اتاقش حتما نمیخواد باشه هر جایی که هست دفترش بذار جلوش بگو من میرم آشپزخونه مثلا ظرفا بشورم هر وقت نوشتی بیار نشونم بده . اخم نکن عزیزم جونم هم نکن ولی قاطعیت تو حرف و حرکاتت باشه

پسر منم کلاس اوله. مدرسه رو خیلی دوست داره، ولی نوبت مشق نوشتن که میشه میگه مامان خسته‌ام، مامان دستم درد میکنه، مامان حوصله ندارم، مامان ... 

من خیلی بهش سخت نمیگیرم. ولی بهش یادآوری میکنم که اگر مشقاش بمونه و بدون تکلیف بره مدرسه جلوی بقیه بچه‌ها خانوم معلم میپرسه پس مشقت کو؟ و اونم خجالت میکشه. اونم به خاطر غروری که داره به هر سختی که هست مینویسه. روزهای اول به تمیز نوشتنش گیر نمیدادم، ولی یواش یواش دارم تذکر میدم تا یاد بگیره مرتب بنویسه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
با معلمش مشورت کن و بی تفاوت باش معلمها با روش خودشون حل میکنن

معلمش هی بهم میگه از بقیه دیر تر مینویسه،همش تقصیر معلمشه ،هی میگه دیر مینویسه،بدش مییاد،ولی میگه بقیه درس هارو از همه زودتر جواب میده،شعرای حفظ کردنی از همه بیشتر مسلطه،فقططط از لوح ها بدش می یاد

پسر منم کلاس اوله. مدرسه رو خیلی دوست داره، ولی نوبت مشق نوشتن که میشه میگه مامان خسته‌ام، مامان دست ...

منم بهش میگم اگه تونستی فردا به معلمان چی میگی،اصلا عین خیالش نیست

معلمش هی بهم میگه از بقیه دیر تر مینویسه،همش تقصیر معلمشه ،هی میگه دیر مینویسه،بدش مییاد،ولی میگه بق ...

خمیر بازی داره؟خمیر بازی بهترین روش برای قوی شدن انگشتای دسته