2733
2734
عنوان

کسی با بچه کوچیک درس میخونه؟

681 بازدید | 69 پست

سلام خانوما

کسی هس ک با ی بچه کوچیک درحال درس خوندن برا کنکور باشه؟

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سال گذشته خوندم ، دخترم الان یکسال و سه ماهشه حدودا. کنکور انسانی دادم و رتبم هزار و خورده ای شد و تربیت معلم میخونم، یا باید خودت خیلی تلاش کنی و سختی بکشی یا همسرت هم حمایت کنه که سختیت کمتر شه.

🤩
2731
شوهر بچه کوچیک حساب نمیشه؟؟؟ بعصی شوهرا بعصی کاراشون از بچه بچه تره😁

😂

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
والا با بچه کوچیک  اگه وقت کنی تومبانتو بالا بکشی کار بزرگی کرده  البته ما تو فامیل داشت ...

با بچه درس میخوند برا کنکور؟

قبول شد؟

من سال گذشته خوندم ، دخترم الان یکسال و سه ماهشه حدودا. کنکور انسانی دادم و رتبم هزار و خورده ای شد ...

آفرییین

میشه بگی چطور میخوندی؟

چ زمانهایی و اینک تو مکانهای شلوغ و پرسروصدا چطور تمرکز کردی؟

2740
دوستم با سه تا بچه کوچیک میاد دانشگاه درسشم خیلی خوبه دیگه برا کنکور خوندنو نمیدونم

آفرییین

دارم برا کنکور میخونم با پسر۱۹ماهه م نمیدونم بشه یا ن

کارتون ک میبینه صدای تی دی تمرکزمو بهم میزنه

آفرییین دارم برا کنکور میخونم با پسر۱۹ماهه م نمیدونم بشه یا ن کارتون ک میبینه صدای تی دی تمرکزمو ب ...

به تلاش وهمت خودت بستگی داره گاهی اوقات بزارش پیش مامانت یا به شوهرت بگو بگیره که بری کتابخونه بخونی

اره عزیزم من با دوتا بچه کوچیک دارم برای ارشد میخونم

چ زمانهایی میخونی عزیزم؟

چندساعت میخونی؟چطور با وجود بچه ها تمرکز میکنی؟

من پسرم ۱سالو ۹ماهشه میخام بهمن ماه برم دانشگاه ولی نمیدونم میتونم یا نه اخه شهر غریبم کسی نیس بچمو بزارم پیشش

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
به تلاش وهمت خودت بستگی داره گاهی اوقات بزارش پیش مامانت یا به شوهرت بگو بگیره که بری کتابخونه بخونی

پیش کسی نمیمونه

شوهرمم صبح تا شب سرکاره