2733
2734
عنوان

کسی با بچه کوچیک درس میخونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 69 پست
جدی چه بد معمولا بچه ها پیش مامان بزرگشون میمونن

قبلا میموند 

پیش مادرشوهرم میذاشتم

بزرگتر ک شده بدون من مدام جیغ میزنه

مادرشوهرمم اینبار یجور غیر مستقیم گف نیارش دیگ

ینی بهش گفتم مامان اگ اذیتت میکنه دیگ نیارمش گف ها؟اره باشه😂

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرییین میشه بگی چطور میخوندی؟ چ زمانهایی و اینک تو مکانهای شلوغ و پرسروصدا چطور تمرکز کردی؟

هدفت چیه؟ رشته ات چیه؟ ببین اولاش سخته تا بتونی تمرکز کنی زمان میبره ولی به تلاشت ادامه بده

🤩
چ زمانهایی میخونی عزیزم؟ چندساعت میخونی؟چطور با وجود بچه ها تمرکز میکنی؟

من بچه هام که میخوابن شبها یه قهوه میخورم شروع میکنم شبی دو سه ساعت میخونم

روزها هم نکته هامو که به دریخچال چسبوندم میخونم

کلا از خواب شبم میزنم 

2731
هدفت چیه؟ رشته ات چیه؟ ببین اولاش سخته تا بتونی تمرکز کنی زمان میبره ولی به تلاشت ادامه بده

خودم کارشناس علوم آزمایشگاهی ام

برا دندان دارم میخونم

۶صبح تا۱۰ و ۳ظهر تا۶ بچم خوابه میخونم

بقیه تایما هم سروصدا هس سعی دارم تمرکز کنم 

حدیدا هم خیلی خوابم میاد

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
خخ ببین چه اذیت شده گفته ها باش 😂😂😂😂

اره دیگ ولی امسالم کنکور آخرین باره برا نظام قدیم

بنظرتون مهدکودکی هس ک بشه بچه رو ببرم خودمم اونجا بشینم درس بخونم؟

2740
میگن کنکور نظام جدید که اسونتره خیلی از نظام قدیما میخوان کنکور نظام جدید بدن

باید دوباره برم کلی پول بدم کتاب بخرم کتاب درسی و کتاب کار

خودم کارشناس علوم آزمایشگاهی ام برا دندان دارم میخونم ۶صبح تا۱۰ و ۳ظهر تا۶ بچم خوابه میخونم بقیه ...

به به چه هدف تاپی. خب تایمت خیلی خوبه که، وقتایی که پسرت بیداره درس های حفظی که تمرکزی نیستن بخون مثل لغات زبان و ادبیات حفظ کردن فرمول ها ، درسی هم که میخونی خلاصه بنویس که وقتی پسرت بیداره مرور کنی از رو خلاصه ها.

🤩
2706