2733
2739
الهه جون نگران نباش خوب میشه صداش به من گفت چیزهای سرد نباید بدی همون چیزهای گرم مثل سوپ و فرنی و ای ...

مرسی مهربونم 

از خدا میخوام خودش دلتو آروم کنه عزیزم💚

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
خدا هست نگاه فرشته هات بکن😍😍 من جواب ندادم چون تو زندگی دیدم خدا دیرگیره ولی شیرگیر هرچی نارا ...

چقدررر عالی نوشتی مارال جان

واقعا لذت بردم🥰🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه مارال عزیزم که نمیذاری کینه تو دلت بمونه من خیبی بد کینه تو دلم مونده..و فکر کنم علت اصلیش ...

الهام عزیزم این شرایط برای هرکسی پیش میاد

منم داغ برادر جوونم دیدم و یه دختر سه ساله ازش یادگار موند

بدترین لحظه ی زندگیم وقتی بود که خونه ی ما بود

دوتا برادر دیگه م همزمان اومدن خونه و دختراشون رفتن به استقبالشون و یادگار برادرم پای منو گرفت گفت عمه بابای همه اومد پس چرا بابای من نیومد،،،، من همون لحظه مردم..

این شرایط روحی و روانی من بود.. الارا رو همه میدونید از لحظه تولدش استرس وارد من کرد تا یکسالگی که جراح جمجمه گفت خطر کذشت. یکسال تمام شاهدید من بدترین و‌ پرتنش ترین روزها رو گذروندم.. از سوراخ قلب، رفلاکس فوق العاده شدید، الرژی، افسردگی زایمان، بیقراری و بیخوابی و گریه های بی دلیلش  حسابی منو از پا انداخت... 

اینا رو گفتم که بدونی تو تنها نیستی چه بسا بدتر از ما هم هست بازم خدارو سپاس بی پایان که فرشته هامون کنارمون هست سالم و سلامت،، این خیلی ارزشمنده،،،

در مورد مادر همسرت

پدرومادر همسرت سعی کن در هر صورت اکرام و احترام کنی،، چون مطمینم نتیجه و بازتابش برمیگرده به زندگیت سخت هست ولی با خدا معامله کن..

فقط خود ما میتونیم به خودمون کمک کنیم

انرژی های منفی رو از وجودت دور کن 

مطمینم نکات مثبت زیادی تو زندگیت هست که بهشون نگاه کنی و‌ حست خوب کنی♥️

2731
الهام عزیزم این شرایط برای هرکسی پیش میاد منم داغ برادر جوونم دیدم و یه دختر سه ساله ازش یادگار مون ...

مارال جون خدا برادرتون بیامرزه روحشون شاد 

انشالله دخترشون تنشون سلامت باشه.

چقدددد خوبه نوشته هاتون مارال جون.

کلللللی انرژی مثبت ازتون گرفتم .

انشالله این انرژی ها همشون شادی بشن به قلبت دوست گلم 😚🤗😘

مارال جون خدا برادرتون بیامرزه روحشون شاد  انشالله دخترشون تنشون سلامت باشه. چقدددد خوبه ن ...

سارای عزیزم خدا نگهدار عزیزانت باشه و تنتون همیشه سلامت و دلتون همواره خوش و خرم باشه❤️

شما هم شاهد موفقیت های پسر قشنگت باشی

خواهش میکنم شما لطف داری❤️

چقدر مارال جون آدمهاا وحشتناک شدن چطوررر میتونن واقعاا این جیزهارو بیان کن....من خودم انقد از زخم زب ...

از بهترین مادرشوهر دنیا هم توقع همدلی نداشته باش گلم

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
2740
الهام عزیزم این شرایط برای هرکسی پیش میاد منم داغ برادر جوونم دیدم و یه دختر سه ساله ازش یادگار مون ...

آفرین ، احسنت به این قلب زیبا😘

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛ ۱۶ اردیبهشت ۷۷.۱۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
خیلی خوبه مارال عزیزم که نمیذاری کینه تو دلت بمونه من خیبی بد کینه تو دلم مونده..و فکر کنم علت اصلیش ...

الان قطع ارتباطین؟ 

همسرت باااااید یکم هواتو داشته باشه ، با لطایف الحیل بپزش😉

روحشون شاد 

خدا صبر بده الهی 

ماشالله خیلی روحیه خوبی داری عزیزم

واقعا همینکه همه سلامت کنار هم هستیم بزرگ‌ترین نعمته

روحشون شاد  خدا صبر بده الهی  ماشالله خیلی روحیه خوبی داری عزیزم واقعا همینکه همه ...

خدا حافظ عزیزانت باشه عشقم

دیگه اینهمه استرس و غصه  منو یه دفعه از پا انداخت الی جون

از فروردین تا حالا درد افتاده تو شکمم هرجی دکتر میرم میگن کولیت عصبی😔 یه پولیپ پیش سرطانی هم تو روده م بود

کلن دیگه انگیزه ای ندارم 

علی جون شیر میدی منم دعا کن 

چندوقت دیگه که میرم مجدد چکاپ دوباره درنیومده باشه

این دردهامم علتش مشخص بشه خیلی اذیتم

انشاالله جایگاه برادرتون بهشت باشه و زندگی راحت  و مرفه  نصیب دخترش بشه

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

مامانها حرف زدن بچه هاتون چجوریه الان؟ پسر من بعضی کلماتو هرچیزی که میگمو حتی درحالت خیلی مشابه هم تکرار نمیکنه.مثلا اگه بگم فرش ،میگه ف ،،یا بگم سرامیک میگه دی، یا بگم کف (کف شامپو) میگه وَ .بگم‌ قند میگه نَ، نمیدونم طبیعیه یا از لحاظ شنیداری یجور دیگه برداشت میکنه ! واضح حرف میزنم اما... اسم یا واژه های نسبت خاله و دایی و عمو و ... رو اصلا به زبون نمیاره

۶تا رنگو بلده اما تکرارش خوب نیست اصلا

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2706