2733
2734
سلام الی جون بهتر شدی عشقم بچه هات چطورن هی میخوام بیام حالتون بپرسم فرصت نمیکنم انشالله که بهتر ...

سلام عزیزم

الحمدلله بهتریم

حلما و زینب سرفه هاشون مونده اونم بیشتر شب تو خواب

خدا حفظشون کنه گلای خوشگلتو💜💜💜

دقیقا منم تعجب کردم فکر کن ریپلای دو سه صفحه قبلو داد

اونم یهو 

من همیشه میگم تا خدا نخواد برگ از درخت نمیفته

خودش صلاح بندش بهتر میدونه

باید این آدما واگذار بشن به خدا و از خدا بخواییم اینا ارامش پیدا کنن از نظر روحی

متاسفانه دیشب تو مراسم یهو یاد حرفاش افتادم گریه میکردم شدتش بیشتر شد گفتم خدا من اصلا و ابدا هر چی باشن به لطف خدا کینه ای نیستم خودت کمک کن این از ذهن من بره از دلمم بره

ولی واقعا بعضی وقتا نیش زنبور نه زخم خنجر میشه حرفا چه تهمت باشه چه زخم زبون چه حسادت که مسخره کردن  

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
فکر کنم اقتضای سنشون هستا حسام هم همینه ماشالله فعالیتشون زیاده حسام ۴۰۰ گرم زیاد میکنه دوباره مر ...

آره خیلیییی بازیگوش شدن هزار ماشاءالله

طاها که یه دیقه نمیشینه قبلن کارتون میدید بهش میخوروندم الان اصلا با کارتون هم حال نمیکنه فقط بدو بدو 🤣🤪

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی فرشته های خاله چطورن ببین منم دیگه بیخیال لاغری الا شدم هرکاری از دستم بر میوم ...

اره بابا راحته دنبال این رژیم اون رژیم نیس🫠

واقعا تنشون فقط سالم باشه انشالله

2731
دقیقاااا هر کی میدید میگفت این چه با اونیکیا فرق داره یکی تو روم گفت حق بچه منو انگار خورده اخه ب ...

بترکه چشم حسود و بخیل 🙄🙄🙄 والا 😉

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ #⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
بچه ها بهناز دیگه نمیاد چند بار اومدم دیگه ندیدمش؟

اره یمدته نمیاد

گفت یخورده میخوام از گوشی دور باشم ارامش داشته باشم

دلتنگش شدم شدید 

عزیزم چقدر نازن و ناز دارن من میترسم مثلا اگه از ۲بخوابه تا ۱۰ قندش نیوفته یوقت.مواقعی که حسابی ...

نه نترس

دیگه بزرگ شدن بدن تنظیم میکنه

حتی یبار دکتر بمن گفت میگن به نوزاد بیدار کن شب شیر بده تا دوماه 

بعد اون لازم نیس بدنش تنظیم میکنه

آره خیلیییی بازیگوش شدن هزار ماشاءالله طاها که یه دیقه نمیشینه قبلن کارتون میدید بهش میخوروندم الان ...

الهیییی 

ماشالله به جونش

سلام عزیزم الحمدلله بهتریم حلما و زینب سرفه هاشون مونده اونم بیشتر شب تو خواب خدا حفظشون ...

اون سرفه ها هم به مرور خوب میشه 

اگر روتارین بدی بهشون خیلی خوبه سینه رو نرم میکنه

همون چهارتخم خودمون

انشالله همیشه سلامت باشید

برات مهم نباشه عشقم این حرفها

خودت و بچه هات عشقه

هرچند بعضی حرفها واقعا تلخه و موندگار، منم تا یه مدت حرف اون کاربر روانم ریخته بود بهم، الانم یادم میوفته دلم میگیره😔

خدا بهشون ارامش بده که باعث سلب ارامش دیگران نشن 

2706