2733
2739
حتماالهه جان حرم رفتم سلامت روبه اقامیرسونم دوست خوبم ان شاءالله سال دیگه باخانواده حرم اقاباشید😍😍

الهی امین 

خدا صداتو بشنوه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
جیگر فسقلیا با این اداهاشون...تخت پویا جا نداره بخواد دمر بشه البته تنبل خان تلاشی هم نمیکنه فقط میخ ...

بهتر دمر نمیشه خطر داره تو خواب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتر دمر نمیشه خطر داره تو خواب

سلام الهه جونم خوبی عزیزم😍😍😍😍😍

چقد دلم واست تنگ شده بود 

حسام جون خوبه؟دختر خانمای گلت چطورن؟

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
حسام که کشته منو بعد پهلو زور میده بره رو شکم ،نذارم گریه میکنه کلا برنامه داریم اون غر غرو غذانخو ...

الهه جون منم چند روزه داغونم 🥺😭😭😭

آروین همش نق میزنه

نمیذاره یه ثانیه از کنارش تکون بخورم

لثشم باد کرده و قرمز شده

غذاهم مثله قبل خوب نمیخوره 

ینی به اندازه ده سال پیر شدم 

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2742
سلام الهه جونم خوبی عزیزم😍😍😍😍😍 چقد دلم واست تنگ شده بود  حسام جون خوبه؟دختر خانمای گلت چ ...

سلام

مهسیما جون کم پیدا

آروین جونم چطوره

حسابی شیطونی میکنه حتما

خداروشکر ما هم خوبیم و در حال تحمل غرغر پسرخان

واقعا اعصاب فولادی میخواد خخخخخ

الهه جون منم چند روزه داغونم 🥺😭😭😭 آروین همش نق میزنه نمیذاره یه ثانیه از کنارش تکون بخورم لثش ...

حق داری بخدا

من برا خوردنش حرص نمیخورم

ولی میبینم چقدر اذیته دلم کبابه براش

سلام مهسیما جون کم پیدا آروین جونم چطوره حسابی شیطونی میکنه حتما خداروشکر ما هم خوبیم و در حال ت ...

قربونت برم‌عزیزم 😍😍😍

والا آروین کشته منو انقد نق میزنه واسه دندونش

هنوزم در نیاورده

ولی خب لثش ورم کرده و قرمز شده

آب دهنشم ک انگار شیر اب باز کردی

یکمم بد غذا شده

قبلا خیلی بهتر میخورد

حسابی باهاش درگیرم

از شیطنتم ک واست نگم

ماشاالله هیچی نمیشه جلوش بذارم

امروز دیدم‌رفته پا گلام 😀😀😀

همه گلارو انداخته بود‌ وروجک

2738
حق داری بخدا من برا خوردنش حرص نمیخورم ولی میبینم چقدر اذیته دلم کبابه براش

عزیزدلم چقد دلم میخواد صورته ماهشو ببینم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

سلام مهسیما جون کم پیدا آروین جونم چطوره حسابی شیطونی میکنه حتما خداروشکر ما هم خوبیم و در حال ت ...

اره بخدا

واقعا اعصاب فولادی میخواد

حسام جون دندون دراورده درسته؟

قربونت عزیز دلم...خداروشکر خوبیم. کار جدید ۴ دست و پا شدنشه ورو زانو وایمیسته  یا منو میگیره ...

اوخی.چه باحال

جیز جیز گفتنشون و عشق است😍

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
پویا هم فرقی نکرده ...ساعتی یکبار بیدار میشه ..من همینم راضیم زودتر از این نشه فقط....خیلی غر غرو شد ...

عزیزم. واقعا یکساعتم خودش غنیمته

الان دو شبه گیلدا یکساعتش شده یک ربع الی نبم

دیروز حالم بهم خورد رو پا نبودم. همسر زنگ زد یک ساعت دیر رفت سر کار من توتستم یه دو ساعتی بخوابم...امیدوارم دوباره بهتر بشه

من صبحونه  همون فرنی فرم میدم با میوه یا ساده یا با تخم مرغ. پریروزم حلوا درست کردم با ارد گندم و برنج و نخودچی و زنجبیل و دارچین و مغز. شیره شم خرما جوشوندم . اخرم تو کاسه یکم شیر خشک.دوست داشت .

من یا جو خالی یا میکسش با برنج اینا میدم. اوایل فقط جو بود الان کم کم برنجم میریزم . خود جو هم پرکشو گرفتم. اونم میریزم

شیرین جون درباره شیر خشک مطمین نیستم ولی منم هنینطور درست میکنم که گفتی ولی دیگه با اب جدا قاطی نمیکنم که خیلی شل بشه فرنی. ...فرنی و ابدار یکوجولو برمیدارم بعد یه قاشق پودر توش میزیرم کامل هم نیزنم

ولی نمیدونم درست و غلطشو🙈

پویا هم فرقی نکرده ...ساعتی یکبار بیدار میشه ..من همینم راضیم زودتر از این نشه فقط....خیلی غر غرو شد ...

راستی تو سوپشم برا قوام همه چی میریزم. ماکارونی  جو .جو دوسر. برنج. سیبزمینی. پودر جوانه. حبوبات.

قربونت برم‌عزیزم 😍😍😍 والا آروین کشته منو انقد نق میزنه واسه دندونش هنوزم در نیاورده ولی خب لثش ...

باید چهارچشمی مراقب بود

حسام بچم انقدر میفته باسر طفلکم

اون بی تابیا برا دندونه طول میکشه بزنه بیرون

اره بخدا واقعا اعصاب فولادی میخواد حسام جون دندون دراورده درسته؟

دوتا پایین دراورده

یکیش کامل اونیکی ی میل

برا بالاییا اذیته

2706