2737
2734
نمیدونم واقعامیترسم بازبدنش حساسیت نشون بده 

چرا میترسی با توجه به اینکه خیلی الرژیش خفیفه امتحان کن بعد ۳روز مشخص میشه...

منم دختر اولم داشت اون خیلیی اگزما میزدش من فک میکردم جقددد الرژی گسترده اس ولی وقتی تست پوست دادم دیدم نه چندتا بود ولی خوب خیلی اگزما میزد از یکسالگیم کامل خوب شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر اذیت نشده پسر من سه چهار روزه دوباره بیقراره دیگه شصت پاش تو دهنش میبره عین دندون گیر میک ...

آاااای عزیزم اره یک مدت عاشق شصت پا میشن ارنیکاهم همینجور بود دیگه از این شلوارها ماش کردم که جوراب داره بهش وصله هرکار گرد نتومست در بیاره از سرش افتاد

خداروشکر اذیت نشده پسر من سه چهار روزه دوباره بیقراره دیگه شصت پاش تو دهنش میبره عین دندون گیر میک ...

اره سلنا هم هویج و دندونگیرو پیشبند رفته کنار شده پشت پستونک و انگشت پا.....

2728
سیمین جون واکسن نزدی براش

سلام الی جون

نه..هنوز

قبلی رو 14مهر زدم

اینو گذاشتم برا شنبه توکل به خدا

اسم واکسن میاد تن و بدنم میلرزه

ارمیا هم بد واکسن😖😖😖

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
2740

خانما یه چیز جالب که دکتر بهم گفت اینه که حبوباتو قبل از ماه نهم اصلا بهش ندم حتی خیس شده چون بچرو بیقرار میکنه.... گفت گوارش نوزاد قبل ماه نهم قادر به هصم حبوبات نیست و پس از بلع کم کم هصم میشه..و یه سری توصیحات در این باره که من زیاد سر در نیاوردم که چی داره حبوبات اندامهای شکمی و تحت تاثیر قرار میده و باعث بیقراری شدید گفتم یعنی دلپیچه میگیره گفت نه دلپیچه نیست مثل یه درد انی تو بدن بچه خودشو نشون میده ...و. خوابشو بهم میریزه 

سلام الی جون نه..هنوز قبلی رو 14مهر زدم اینو گذاشتم برا شنبه توکل به خدا اسم واکسن میاد تن ...

انشالله که این واکسن ب راحتی میگدره عزیزم نگران نباش.خود همین استرسم به نی نی خوشگلت منتقل میشه حال اونم بدتر میکنه

اره بخدا از خیلی وقته گوشت گاو میخورم ولی هیچ علائمی ندیدم بخاطر همین شک کردم شاید حساسیت نداشته باش ...

خب من بعید میدونم الرژی به محصولات گاوی داشته باشه

میگم شیر یا ماست تست کن ببین چی میشه

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
خانما یه چیز جالب که دکتر بهم گفت اینه که حبوباتو قبل از ماه نهم اصلا بهش ندم حتی خیس شده چون بچرو ب ...

دکتر به منم همینو گفت 

مخصوصا واسه بچه های رفلاکسی اصلاااا مناسب نیست

هرچند همه بچه هارو اذییت میکنه

والا من خودم لوبیا یا نخود میخورم اذییت میشم

حالا فک‌کن به بچه بخوایم‌بدیم

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
من میوه هاوماهی وسبزیجات رومیخورم  فقط لبنیات وگوشت گاووگوساله  ومثلابیسکوییت هایی که دا ...

سوگند جون منم همه چی میخورم فقط لبنیات و گوشت گاو و گوساله نمیخورم

فست فودو ایناهم اصلا

راستش‌من بعضی‌وقتا یه ناخونکی به کاکائو یا کیک میزنم

خیلی کما

چیزیش نمیشه پسرم

سوگند جون چرا شک داری؟

اگر قبلا علائم داشته و الان با رژیم‌ خوب شده شک نکن همچنان الرژی‌داره ولی چون شما رعایت میکنی دیگه علامتی نداره و فک میکنید خوب شده

حالا باز میل خودته گلم

میخوای ماست تست کن ببین چی میشه

من ک جرئت ندارم

آاااای عزیزم اره یک مدت عاشق شصت پا میشن ارنیکاهم همینجور بود دیگه از این شلوارها ماش کردم که جوراب ...

من جوراب پاش کردم دیشب

اونم میکشید بیرون

شلوار اون مدلی نداره

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
تخصصش آلرژی هست  بله من فقط حالت زبری داشت سرزانوش ولپاش  وگرنه بی قراری  یاخون تو ...

سوگند جون به نظر من اگر نمیخوای ازمایش بدی پس از ماست شروع کن تست کن

اول ماست

شیر اخر سر

ماست . پنیر

اینارو تست کن ببین چی میشه

شاید خیلی خفیف باشه