2733
2734
خوبه ک پسر من شده ۱۰ قاشق مرباخوری نیخوره بعدش گریه میکنه و نمیخوره. تاره ۵ دقیقه بعد بهونه شیرشو د ...

عزیزم همون قدر ک میخوره کافیه

بهش به زور نده وگرنه بد غذا میشه

من‌ نظر چندتا دکترو پرسیدم همینو گفتن

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم آمپول بیحسی خوبه من که اینقدر تو اتاق عمل حالم بد شد که دیگه از هرچی اتاق عمله بدم اومده اولش ا ...

منم مشکلی برا امپول برای هیچ کدوم از زایمانهام نداشتم اصلا تیم بیهوشیم تو ۲تا زایمانام خیلییی مهربون و خوب بودن مردم بود انقددد خوب زدش ولی تو زایمان اولم پاهام که بیحس شد خیلیی یک حس بدی داشتم وااای 

برای همین تو زایمان دومم هی میگفتم الهام نترس ببین مثل سری قبل فوری خوب میشی بعدم منم همش بالا میاوردم برای زایمان اولم ادئت شدم برای همین برای دومی همش به هرکی میدیدم ار تیم بیهوشی تااا...میگفتم من بالا میارم مراقبم باشین خخخ ضدتهوع بزینن بهم و جالب اینکه این همههه بهم ضد تهوع ز قوی زدن بازم بالا اوردم کلی تو ریگاوری که دکتر بیهوشی و کادرش لنقد تعجب کردن گفتن ازمایش دادی همه چیت خوب بود گفتم والا بود..خخخ بعدم دوباره تو اتاق اومدم کلی بالا اوردم و کم کم بهتر شدم..واقعاا دیگه خیلی کم توان شدم

بازم آمپول بیحسی خوبه من که اینقدر تو اتاق عمل حالم بد شد که دیگه از هرچی اتاق عمله بدم اومده اولش ا ...

اره منم همین حالتارو بعد از امپول داشتم....ولی موقع زدن امپول تو کمر واقعا ترس برم داشته بود خیلی لحظه بدی اون اون لرزه بعدشم که نگم تو اتاق ریکاوری انگار داشتم جون میدادم.همینجوری تختم میلرزید از بس من وحشتناک تکون میدادم از سرما .....با اینکه روم پتو انداختن از لوله های گرم کن گذاشتن ولی هیچی به هیچی.

2731
جدی گوشت گاو میخوری چیزیش نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی عالیه من بعید میدونم سامیار آلرژی داشته باشه اخه اسم ...

اره بخدا از خیلی وقته گوشت گاو میخورم ولی هیچ علائمی ندیدم بخاطر همین شک کردم شاید حساسیت نداشته باشه.‌.‌

2740
ساراجون من کلالبنیات وگوشت گاو وگوساله نخوردم  ولی مثلادکترگفت ممکنه به کنجدحساس باشه  م ...

منم شکرخدا پسرم ب گوجه و رب حساس نیس...ن گلم ازمایش ندادیم..شما ازدادی؟

والافقط پوست سرزانوش وروی لپاش حالت زبری داشت  که پمادداددکترچندباراستفاده کردم وکامل خوب شد&n ...

همین؟!فقط یکم حالت زبری داشت اونوقت شما اینطور خودتو محدود کردی؟! این حالت زبری که نشد آلرژی؟! دکترتون تخصصش چیه؟!یعنی من با مجموعه ای از علائم پسرمو بردم دکتر گفت هیچی نیست اتفاقا سر زانو هم یکم حالت خشکی داشت گفت کرم ثمین بزن....ببین بچه های ما اگه آلرژی هم داشته باشن از نوع خفیف هست با یکم مراقبت مشکلی ندارن میتونن همه چیز استفاده کنن...من خودم از رژیمم پشیمونم....کاش همه چیز می‌خوردم تا پسرم هم عادت کنه...البته الان شروع کردم از همه چیز کم کم میخورم اما ترسش تو دلم هست و همش هم تقصیر اینترنت و چیزایی هست که میخونم... همسرم اصرار می‌کنه لبنیات رو شروع کنم اما من همش میترسم ترس بیجا.....البته من خون تو پوشک پویا دیدم چندین بار ..اما میگن یه نقطه و یه رگه خونی اصلا مهم نیست اگه نصف پوشک خون بود اون موقع حساسیت جدی هست

خانمها من دندون دخترم یکذره سر زده 😅به مامانم میگم میگه نه دندون نیست آخه دندون بچه تب. اسهال میشه ...

عزیزم مبارک باشه شما خودت تجربه سومتون هست دیگه اشتباه نمیکنید ...پرهام هم هیچ علامت خاصی نداشت دندون دراوردنش....پویا هم تب یا اسهال نگرفت خداروشکر فقط بی قرار بود