2737
2739
سلام ساراجون خوبی عزیزم سامیارجون چطوره؟ منم پنج ماه وکه تمام کردبهش فرنی دادم  امروزهم سیب د ...

خیلی ممنون گلم شما خوبی گل دخترت خوب؟؟؟

نوش جونش پس منم کم کم شروع کنم😋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=161319136]بی خوابی زده بود به سرم البته که حسام نیمساعت بود شاید خوابیده بود خبر فوت پدر بزرگم داده بودن

سلام الی جان خوبی بچه ها خوبن؟؟؟

خدابیامرزه عزیزم غم اخرتون باشه.

2731

راستی مامانا شومول سامیار انقدددددددد قرمز شده هرکاری میکنم خوب نمیشه پماد زدم پودر هم زدم ولی خوب نمیشه خیلی قرمز شده کمم ن .چیکار کنم بنظرتون پوشکم مدتیه بی بی کینگ میبندم ممکنه از پوشک باشه؟

@الیhassan      ‍ ‍ 

تسلیت میگم عزیزم

روحشون شاد🌼🌼🌼🌼

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2740
وای بچه ها احساس میکنم مریض شدم یه ۲ روزی هست بدنم خورد خاکشیره محصوصا ساق پاهام......چقدر بده ادم ا ...

رو زمین خوابیدی؟

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده

میگم قطره ویتامین آد ۲۰ قطره بود یا ۲۵ تا؟

مامانا تو حمام چشمای بچه هاتونم میشورین؟ پلک و زیر پلک منظورمه

سلام سیمین جون اول از همه اینکه ارامش خودت و حفظ کن عزیرم. ارامش تو ارامش ارمیای گلمه به همسر میگف ...

سلام بهناز جونم.

واقعا مثل خواهر حرفات بهم ارامش میده❤

دیگه دیشب گفت نمیرم ولی جبران میکنم.😢😢

الانم تو قیافس.جو خونه سنگینه.دلم برا ارمیا میسوزه.طفلک بچم😞😢😢

اره دیگه چون کنار خونه مامانم هستم خوشی زده زیر دلش😐😐😐

احتمالا پا شم برم خونع خودم.

ئلی خییییلی سخته.

ارمیا برا هر شیر خوردنش باید یه عالمه نفر بالاسرش باشن.

وقتی باهاش تنهام شیر نمیخوره😢😢😢😢

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
نه عزیزم من نمیزاشتم ولی الان دوتا فامیلامون رفتن مسافرت بعد الان اومدن خودشون کرونا گرفتن تمام فامی ...

میگه دوستام همه زناشون راضین.من فقط باید بیام پیشت خاهش کنم.

بهش گفتم الان از هر کی بپرسم میگه نمیزاشتم بره.فکر میکنه من فقط بدم😞😞

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
میگم قطره ویتامین آد ۲۰ قطره بود یا ۲۵ تا؟ مامانا تو حمام چشمای بچه هاتونم میشورین؟ پلک و زیر پلک م ...

اد من ی قطره چکان کامل میدم.

چشمشم دور چشماش با شامپو میشورم بعدش با اب‌

میگه دوستام همه زناشون راضین.من فقط باید بیام پیشت خاهش کنم. بهش گفتم الان از هر کی بپرسم میگه نمیز ...

قضیه مسافرت از دست این مردا تو این وضعیت ..

عزیزم ناراحت نباش دوروز بگذره یادش میره

2706