2733
2734
دو سالو دو ماهشه عزیزم فعلا در حد این میخوام که روزا پوشک نکنم شبا که پوشک میکنم حتما عزیزم خب هر ...

کاملا درکت میکنم

فقط یچیز از تجربم بگم. سخت هست ولی وقتی بازش کردی کلا بازش کن

اگر یبار ببندی. یبار باز کنی

بچه دوگانه میشه خیلی دیر یادمیگیره

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
سلام به دوستان شب زنده دار خسته نباشین نی نی های گل تون خوبن انشالله که همیشه سرحال خوب باشن منم این ...

ای جااان

ولی واقعا ربطی به بچه چندم نداره

آدم کیف میکنه با هر کارشون

واقعا بچه ها باهم متفاوت هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم میگم منم برااولین باردیروزبراش فرنی درست کردم  غلظتش کمی ازشیرخودم بیشتربود وقتی هم ازد ...

نوش جونش بشه

ولی برا بار اول تو هر وعده یه قاشق مرباخوری بده

معده ش سنگین نکن

روزای قبل روزی یه بار بود. امروز چهار باره. و کمه.... ازین بابت نگرانم چرا امروز چهار بار دفع داش ...

نگران نشو

طبیعیه

پسر من یماه بیشتر اینطور شده

احتمالا از دندونه

من دخترم یکی دو هفته بود که وادارش میکردم بایسته یکی پاش کفپاش محکم میزاشت روی زمین اون یکی پاش ناخو ...

عزیزم

چه استرسی کشیدی 

بنده خدا پدرمادرا. همیشه باید نگران باشن

ان شالله که گل دختر چیزیش نیس

درسته کرونا هست. ولی خوبکاری کردی پیگیر شدی. حداقل خیالت راحته. 

مامانا کسی اینجا گوش دخترشو سوراخ کرده؟درد و مراقبت بعدش چه جوریه؟بعدش خیلی اذیتن؟

اذیتش همون لحظه. 

براش مدام چرب کن

بعد یه  ده روز گوشواره طلا بنداز حتما

چون میگن خود طلا باعث بهبودیش میشه

مرسی عزیزم که جواب دادی  من قبل ازخواب ظهرش بهش غذامیدم  امروزروزسوم بود ،گفتم اگه شدفرد ...

به به خیلی هم عاالی

منم شیرو میدم بعد تا وسایل و مهیا کنم و بنشونمش یه ده دقیقه ببست دقیقه ای میگذره بهش غذا میدم..

نه اذیت نمیشه نترس😘 فقط کم میدی دیگه؟

اولش یه قاشق مرباخوری بعد چند روز بشه دوتا.به خودشون که باشه میخوان یه کاسه پر بخورن😁😁

نوش جون همتا کوچولو😘 

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
بی خوابی زده بود به سرم البته که حسام نیمساعت بود شاید خوابیده بود خبر فوت پدر بزرگم داده بودن ...

سلام الی جون

تسلیت مبگم.خیلی متاسف شدم

روحشون شاد🌹

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
من دخترم یکی دو هفته بود که وادارش میکردم بایسته یکی پاش کفپاش محکم میزاشت روی زمین اون یکی پاش ناخو ...

بین خدا نکنه ادم پاش به این دکترا باز بشه دیگه مصیبته واقعا میفهمم حستو خیلی بده ادم بچش یه سرما میخوره اونجوری بهم میریزه وای به حال اینکه اینجور مسایلم پیش بیاد دیگه هیچی..انشالله به زودی زود گل زندگیت کلی بدو و برات شیرین کاری در بیاره نازنینم.😘😘😘

خواهش میکنم گلم ما اینحا دور هم حمع شدیم تا بتونیم یه تکیه کاه هر چند مجازی برای هم باشیم💋💋💋💋💋

🌹🌹🌹🌹🌹🌹خیلی عالیه

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2706