2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما زیر گردن نی نی رو با چی تمیز میکنین؟

صبح ها دست و صورتشو با صابون خودش میشورم ...دستمو مرطوب میکنم زیر گردنش هم میکشم

میتونی یه پارچه تمیز رو هم نم دار کنی آروم بکشی زیر گردنش همین کافیه

2728
من   تازه پسرمو ختنه کردم به روش حلقه، قبلش چیزی بهش نندادم، ده دیقه ای تموم شد، گفت 24 ساعت حم ...

سلام عزیزم.مبارک باشه،هزینه ش چقد شد؟من پسر قبلیم رو بیمارستان با روش حلقه ختنه کردیم،کلا با پول ویزیت و دارو همه شد ۷ هزار تومن

دخملیشون نوزاده رومینا جونی با نی نیای ما همزمانه.. منظورشون اینه انقدر دستای حانیه جون تکون میخوره ...

اخ ببخشید مامان حانیه جون، حواسم نبود، انقدر این روزا خسته و سرشلوغم، حواس پرتی گرفتم🙈 مرسی بهناز جونی بهم گفتی❤️❤️❤️❤️

2738
کلا وقتی بریزی رو دست و حسش نکنی❤ شیر گرم برا نوزاد خیلی خوب نیست .سردم همینطور

دستت درد نکنه، اخه شبا انقدر هول هولی میشه، دیگه این مانی خان وقت نمیده دمای شیر چک کنم🙈 خونه رو میزاره روی سرش. ولی از این به بعد چک میکنم هم دمای پوستم باشه❤️

وای چقدر مثل مایین😩 همش یه جور میگه انگار همش بچه گشنه ست. همش جاش کثیفه و من کاری نمیکنم.   ...

وای دقیقا ما هم همین طوریم، دیگه چند روز پیش زدم زیر گریه ، گفتم انقدر دخالت نکنه تو کار من، حالا چند روزه باباش بهتر شده، فکر کنم دلش سوخت، ولی واقعا از عشق و دوست داشتن بچه است، تازه بابا شدن، ذوق دارن❤️❤️❤️ 

عزیزم تب سنج شما چ مدلیه؟

دیجیتالیه. من زیر بغل می زارم ۱ دقیقه نگه میدارم بوق میزنه و دما رو اعلام میکنه

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲
اره اگر خیلی شدید بریزه بیرون یعنی احتمالا حساسیت داره و گوشت،کره پنیر ماست شیر دوغ گاوی نباید بخوری ...

زیاد محصولات لبنی هم نمی خورم، از محصولات گوسفند هم که کلا بیزارم😖😖😖 ولی دیروز همسرم زنگ زد به پرستار، گفتش که طبیعیه، ولی امروز یکم روی شکمش هم بود، بعد جالبه یه وقتایی میره کلا بعد دوباره میاد. اینجا تو نی نی سایت هم بیشتریا گفتن طبیعیه. فعلا کاریش ندارم، اگه دیدم حال عمومیش بده سریع میبرم بیمارستان

وای اره  با اون ناخونای کوچولوی خوشگلشون😍 منم فقط وقتی خواب عمیقه میتونم هر بلایی سر انگشتاش ...

😁😁😁😁 امان از این وول خوردنا، دل و روده ام پاره شد

یکم ناخناشو کوتاه کردم و سوهان کشیدم، بهتر شدش، ولی بازم از دستاش میترسم، عینه دستای کوالا ، چنگولیه🐨🐨🐨🐨