2733
2739
نمی دونم خیلی وول وول می خوره، چه کار خوبی کردین که کونگفو فرستادین ، هم یه ورزشه هم انرژیش تخلیه می ...

دخملیشون نوزاده رومینا جونی با نی نیای ما همزمانه.. منظورشون اینه انقدر دستای حانیه جون تکون میخوره در اینده مثلا میخوان بفرستن کونگ فو

مثل من که میگم گیلدا کاراته بازه بسکه لگداش سنگینه😁😁😁😋😋

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
منم فلاکس گذاشتم دم دست، ولی اصلا گرم نگه نداشت، وای من چند دفعه شیر دمای اتاق دادم🙈 باید هم د ...

کلا وقتی بریزی رو دست و حسش نکنی❤

شیر گرم برا نوزاد خیلی خوب نیست .سردم همینطور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کردی حرف زدی، می خواستم فقط بگم ما هم همین جوری هستیم، دیگه مجبوریم تقسیم کنیم، بعد نمی دونم چرا ...

وای چقدر مثل مایین😩

همش یه جور میگه انگار همش بچه گشنه ست. همش جاش کثیفه و من کاری نمیکنم.  

ااا، دستتو زدی به سرش...اااا پاشو له کردی...🙄

از عشق زیادش به بچه به مادری من گیر میده😂😂😂

اره همه گفتن عادیه، منم خیالم راحت شد، این دوتا لپاشه، جوشا هم مثل اکنه هست نه جوش عرق سوز شدن، حالا ...

اره اگر خیلی شدید بریزه بیرون یعنی احتمالا حساسیت داره و گوشت،کره پنیر ماست شیر دوغ گاوی نباید بخوری،فکر کنم گوسفندی بشه

اما مطمئن نیستم

ولی میگم التهاب و جوشاش زیادتره گویا

به سرچ کن شاید عکسی باشه تو نت بتونی مقایسه کنی شدت دونه و جوشارو

یا زنگ بزنی از میدوایف بپرسی

ولی اگه همون دوتاولپشه نگران نباش

2731
🤣🤣🤣 پس گیلدا خانم هم همین طوریه😁❤️❤️❤️ منکه تا دستکشش در میاد انگار فیلم وحشتناک میشه، چن ...

وای اره  با اون ناخونای کوچولوی خوشگلشون😍

منم فقط وقتی خواب عمیقه میتونم هر بلایی سر انگشتاش بیارم😂در حالت بزداری یا خواب سبک اصلااااا نمیشه، همش وول ووله😂

فدات شم ممنون گلم زخمم تازه بعد دوهفته داره بهتر میشه به زور شیاف دوام اوردم نینیم دل درد داره کلی ...

عزیز دلممم...ببر دکتر حتما قطره های مختلف پیشنهاد میده

خیلی سخته میفهمم. دلشو براش مایاژ بده

زخم منم  دقیقا دو هفته زمان برد تا خوب شد...کم کم همه چی بهتر میشه🙏❤

من بودم عزیزم، گفتم پسرمو یه روز در میون مامانم میبرد حموم. عااااااشق آب و حمومه، واااقن لذت میبره ...

اره نی نیا عاشق آبن😍😍😍

البته اینم بگم امشب اومدم خونه خودم، بعید میدونم فرصت کنم تند تند ببرمش حموم. اونجا مامانم میتونست ...

تن مادر سلامت❤❤❤

2740
اره عزیزم. تو خونه دست تنهام تاجایی ک بشه مایعات میخورم راستس زیادم اهل اش و سوپ نیستم. هرموقع می ...

بنظر من که دارییی، چون وقتی مایعات میخوری قشنگ پر میشه سینه ت. نشون میده مغز دستور میزان تولید شیرش خوبه.

اش و سوپ نخور ولی چیزای مفید بخور .اگه اب هویج نمیتونی بگیری خود هویج و بخور

دمنوش بخور. دمنوش زیره. یا هر چی

خوب میدوشی...میزان شیر بسته به اینه نی نی قبلش کی و چه وقت خورده. با دستم شاید نتونی کامل تا ته تخلیه کنی فکر میکنی مثلا ۱۵ تا کشیدی اما در واقع هنوز توش شیره. نترس

تلقین نکن به خودت عزیز دلم ولی یکم مایعاتتو بیشتر کن😘

واقعا میشه؟ فکر کردم شاید خطرناک باشه، من هم شیر خودمو میدم‌ هم شیر خشک، که تو یخچال میزارم، برای هم ...

نه طوریشون نمیشه البته نه اینکه همیشگی باشه برای بعضی اوقات که نی نی بی تابی می‌کنه و فرصت نمیده اشکالی نداره...پسر من که هفته ای دو سه بار شیرخشک میخوره همونم باید گرم باشه تا بخوره

نمی دونم خیلی وول وول می خوره، چه کار خوبی کردین که کونگفو فرستادین ، هم یه ورزشه هم انرژیش تخلیه می ...

عزیزم رومیناجون دخترم ۱۲اردیبهشت بدنیا امده ۲ماهشه 😍

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩