2737
2734
نه طوریشون نمیشه البته نه اینکه همیشگی باشه برای بعضی اوقات که نی نی بی تابی می‌کنه و فرصت نمیده اشک ...

مرسی جواب دادین، از این به بعد اگه فرصت بهم بده دماشو حتما چک میکنم، حالا وارمر خریدم یکم راحت تر شدم❤️❤️❤️

عزیزم رومیناجون دخترم ۱۲اردیبهشت بدنیا امده ۲ماهشه 😍

وای عزیزم ببخشید من اشتباه کردم از خستگی زیاد🙈 ایشالله تن دختر زیباتون سلامت باشه، ❤️❤️❤️❤️ ایشالله بررگ بشه ورزشکار بشه🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامانا برا کولیک چیکار میکنین قطره ایزی کول بهش میدم دختر من چند شب بی قراره خیلی گریه میکنه من رژی ...

من برای پسرم بی قراری میکنه، یه اپ ریختم تو گوشیم، چنتا صدا داره، مثل ماشین لباسشویی، سشوار، اینا، پسرم صدای شرشر آبشو دوست داره، اروم میشه خیلی، با همون هم خوابش میبره، اسم اپش، sleep baby هست.

وای عزیزم ببخشید من اشتباه کردم از خستگی زیاد🙈 ایشالله تن دختر زیباتون سلامت باشه، ❤️❤️❤️❤️ ایشالله ...

عزیزم ان شاءالله اقامانی هم سلامت وزیرسایه ی شماوهمسرتون موفق بشه😘

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
2740
خانما من یکشنبه ساعت ۵ونیم عصر زایمان کردم حموم دهم کی باید برم ...سه شنبه دهممه یا چهارشنبه؟؟؟اب چل ...

همون چهارشنبه بعد ساعت زایمانت برو

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
وای سمیرا جون منم همینم وقتی بیدار میگم بخوابه استراحت کنم بعد میخوابه دلم براش تنگ میشه 😁😁

😄😄تازه سعی میکنم باانرژی باشم و شاد

گاهی از خستگی بی حوصله میشمم عذاب وجدان شدید میگیرم میگم کوتاهی نکن در حق بچت 

دخترم برای دیدنت لحظه شماری میکنیم😍خدایا خودت نگهدار تو💕باش😍دخترنازم خوش اومدی به زندگیمون😍
خیلی ممنون عزیزم فقط تا سه روز روش پانسمان هست اگه اشتباه نکنم آخه مثلا تجربه دومه...پسر اولمو ۱۰ ...

والله پسر من پانسمان نداشت. پسر اولمم نداشت.

اون پماد زرده هم همونیه که گفتم، فقط گفت 3روز بزن.

پوشکم سایز بزرگ نبستم، همون مال خودشو فقط یکم شل.

ختنشم واسمون رایگان بود.  

وای امشب اینقدر بچه من گریه کرد که نگو نمیدونم ولش درد میکرد چش بود.اینقدر راش بردم عرق از بالایکمرم میچکید.بهش گریپ میکسچر دادم اینقدر بالا اورد که نگو دیگه لباس نداره بپوشه همونارو انداختم جلو کولر خشک بشه .واقعا از خستگی زیاد نتونستم شام بخورم ناهارم که با این وضعیت از برنامه غذایبم حذف شده.فقط صبح در حده ۴ تا لقمه کوچیک...همینطور دارم وزن کم میکنم.داغونم.خیلی خستم خدا کنه زودتر بگذره این روزا.