2737
2734
سلام رقیه جون عزیززززم.💋نه راحت باش.همون بهناز جون یا ناسی جون یا هر جون دیگه ای خواستی بگو😁😍😘 ...

بهناز جون من تو قنوت نماز صب واسه نوک سینه هات دعا کردم😂😂😂😂😂😂 نمیدونم چرا جلو چشم اومدی.حالت چطوره؟

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من هرسه زایمانم موقع زایمان سربچه تولگن امد ،ان شاءالله شمام زایمان راحتی داشته باشی

عزیزم حین زایمانت ینی با امپول فشار درد اوردن یا دردت گرفت .اخه به من گفت تو درد طبیعی اصلا نمیاد سراغت چون تو لگن نیست نمیدونم چیکار کنم موندم سر درگم

در تاریخ۱۴۰۱/۰۹/۲۶بی بی چکم مثبت شد خدایاشکرت
2728
من سرم بچم اومده تو لگن ب نظرت چن روز طول میکشه زایمان کنم

عزیزم برا من از ۳۳تو سونو گفت خیلی سرش پایینه

۳۶دو‌سانت رحمم باز   

استراحت کردم. 

موقع زایمان دکتر گفت معلومه پیاده روی نداشتی

چون سرش تا حدی که باید پایین باشه نیس

که ۳۸/۴روز بود یه ۵روز فعالیت داشتم ورزش و پیاده روی

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
2740
چیزی که من گرفتم دوستم...خیلیییی بده خیلی حوصله شیر دادنم ندارم همش گریه میکنم 

منم همش دوست دارم گریه کنم ولی جلوی خودمو میگیرم

غروبا که میشه بغض راه گلومو میگیره به شددددت

نیاز به دکتر هست یا طبیعیه؟

شیرین ترین قسمت زندگی لحظه تحقق رویاته ! وزن شروع آذر ماه ۱۴۰۲: ۷۹.۸۰۰ ؛ ۱۱ آذر ۷۸.۵۰۰ ؛  ۱۹ آذر ۷۷.۶۰۰ ؛ ۲۶ آذر ۷۷.۱۵۰ ؛ ۱۰ دی ۷۵.۹۵۰ ؛ ۱۷ دی ۷۵.۳۵۰ ؛ ۲۲ بهمن ۷۶.۶۰۰ ؛ ۲۹ بهمن ۷۷.۶۰۰ ؛ ۶ اسفند ۷۵.۵۵۰ ؛ ۲۷ اسفند ۷۴ ؛ ۱۲ فروردین ۷۳.۵۰۰ ؛ ۱۹ فروردین ۷۳.۹۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه# قله اول⁩ ۷۵ ✅️ دوم ۷۰  قله نهایی (اورست من)  ۶۵ 😍
وااای به هیچ عنوان احازه اینکارو ندید به شدت خطرناک هست نمیخوام بترسونمت ، من متوجه نشدم کی اینکارو ...

بخدا کلافه شدم 😢😢😢

الان شوهرم میگم هرکی اینکارو کرد مامانمم بود بهش بگو 

بخدا اصلا درک ندارن😔😔 

درسته کاملا البته یه بحث افتادگی مثانه و رحم برمیگرده به بارداری و هورمونهای بارداری و... 

اره دقیقا

من سر اولی انقدرررر فشار آوردن که بچه بیاد پایین

چون تو خشکی افتاده بود

بعدش افتادی رحم پیدا کردم

خودبخود رفع شد

مشهدیه دونه دادگفت تموم شدازداروخونه بگیر🤔

پس قانون جدیدشونه

سر دخترم اینطور بود

البته من نمیدم بخورن

میگیرم که دعوا نکنه

ماه بعد میبرم میگم خارجیش میدم

سلام به همه مامان گلیا. خسته نباشین❤ ببخشید من له لهم. نشد بیام  هنوز درگیرم با سینه و خواب و ...

دارو داد؟

یادمه قبلا یه دارو میدادن بنفش میدادن بچه زبونش بنفش میشد

تو میتونی. البته منم کم اوردما. ولی ما میتونیم

باید بهم روحیه بدیم