2733
2739
عنوان

سوراخ دوم گوش.نظرتون چیه؟ 😍😉🙂

4899 بازدید | 48 پست

سوراخ کنم؟

خودم خیلی دوس دارم...

ولی یکی هس تو فامیلمون گوشش رو سوراخ دوم کرده گوشت اضافه دوره مثل خال گوشتی شده ..😨😔

حالا شما بگین نظرتون چیه؟

دوس دارین؟

خیلی درد داره؟

باید برم دکتر؟

مرسی از نظراتتون دوستای قشنگم.. ❤❤❤💋💋💋

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

آورده*

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دوس داری انجام بده.

من خودم دوس ندارم 

ولی زن داییم انجام داده این اتفاقی که شما گفتی نیفتاده براش دردم مثکه ی مقدار داشته

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
2731

سلیقه ای هست

من تازه پارسال برای اولین بار گوشمو یک سوراخ کردم  اونم بخاطر مراسم عروسیم

و گرنه کلا دوست ندارم

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2738

سلیقه ای هست

من تازه پارسال برای اولین بار گوشمو سوراخ کردم  اونم بخاطر مراسم عروسیم

و گرنه کلا دوست ندارم

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
من خودم بشخصه اصلادروست ندارم ،به نظرم دکتر سوراخ کنه بهتر 

ولی خیلی دوس دارم من ..

منم از ادمایی که تا بالا و غضروف رو سوراخ میکنن بدم میاد ..

من فقط دوتا دوس دارم ..اونم بخاطر گوشواره بخیه ای ..🤩

بنظرم چیز قشنگی دیگه نیست خز شده نکن

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞