2737
2734
عنوان

سوراخ دوم گوش.نظرتون چیه؟ 😍😉🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 4899 بازدید | 48 پست
عزیزم اگه میشه توهین نکن ..ممنونم ازت .

نظر خواستی عزیزم

الان توی شهرکرد و اطراف اصفهان هنوز کولی هست و گوششون پر از سوراخه،

من واقعیت رو گفتم،اینکه طبق سلیقه تو نیست مشکل از منه؟؟؟؟؟

عجب!!!!کار چیپی هست،چند سال پیش جوش اومد الانم هرکی سوراخ دوم و سوم داشته گذاشته بسته بشه،

شما که تحمل شنیدن واقعیت رو نداری چرا سوال میپرسی و نظر میخوای اخه؟

اوکی سوراخ بزن خیلللییی شیکه ،به به

دوتاش جالبه البته با دوتا گوشوار و گلگوش ست و قشنگ....3 تاش ب بالا لوس بازیه یگه ب نطر من.....ابجیم ...

وای چرا اینطور میشن؟ 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوشواره طلا ندارم..😣 منم خیلی دوس دارم.. نمیشه بدل انداخت؟ طلا کلا ندارم..فروختم 😔

استیل رنگ ثابت بذذارمثل طلاس.. 

قشنگه سوراخ دوم بهش رسیدگی کنی هیچی نمیشه

گرنگه دارمن آنست، که من میدانم❤️شیشه رادربغل سنگ، نگه میدارد🙏
😍😍😍 بنظرت این هفته سوراخ کنم تا آذر که عروسی داریم خوب میشه بتونم بخیه ای بندازم؟

آره من ک دوست دارم قشنگ میشع 😍

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
2731
گوشواره طلا ندارم..😣 منم خیلی دوس دارم.. نمیشه بدل انداخت؟ طلا کلا ندارم..فروختم 😔

بابدل عفونت میکنه . اگ حساسیت داشته باشی بدتر من ک بعد چن سال بدل میندازم گوشم سبز میشه بنظرم صبرکن طلاخریدی سوراخ کن

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...
نظر خواستی عزیزم الان توی شهرکرد و اطراف اصفهان هنوز کولی هست و گوششون پر از سوراخه، من واقعیت رو ...

عزیزم نگفتم نظر نده ..

گلی گفتم نظر میدی به دوستانی که گوششون دوتا و..  سوراخ داره توهین نکن..

وگرنه که نظرت واسه من محترمه..

دوستان ناراحت میشن ..

مرسی از نظرت گلم.💚💙❤

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
بابدل عفونت میکنه . اگ حساسیت داشته باشی بدتر من ک بعد چن سال بدل میندازم گوشم سبز میشه بنظرم صبرکن ...

فعلا تا ۵،۶ سال دیگه نمیتونم طلا بخرم..

مخصوصا با این قیمت..

😔

ولی خب مامانم میگه سوراخ کن نخ بزار ..یا از اینا که داروخانه داره مخصوصه..

نمیدونم حالا ...خیلی دوس دارم خودم..

استیل رنگ ثابت بذذارمثل طلاس..  قشنگه سوراخ دوم بهش رسیدگی کنی هیچی نمیشه

مرسی عزیزم..

احتمالا اخر هفته سوراخ میکنم..

مامانم میگه واسه خودش عمه اش سوراخ کرده هیچی نشده ...

یکم دو دلم که با توکل به خدا درس میشه ..

فقط شنیدم سوراخ دوم حرامه و اینا ..درسته؟ خرافاته؟

2740
نظر خواستی عزیزم الان توی شهرکرد و اطراف اصفهان هنوز کولی هست و گوششون پر از سوراخه، من واقعیت رو ...

اون پست شما نظرنبود.. همش توهین به شخصیت کسانی بودکه گوششون بیشترازیک سوراخ داره! 

بهتربودفقط میگفتین دوسوراخ جالب نیست وخزشده

گرنگه دارمن آنست، که من میدانم❤️شیشه رادربغل سنگ، نگه میدارد🙏
ندونم ولی ابجیم دیگه گوشواره ننداخت..گفت جراحی هم کنی شاید برگشت

وای نترسون منو ..

کامل مراقبت کرد؟

وییی یه جوری شدم.😔😨😭😞😪😯😶😣  

من ب شخصه دوست ندارم و ب نظرم خیلی خز شده 

نظرت قابله احترامه عزیزم❤❤❤

ولی من دنبال مد پیش نمی رم..

دنبال علاقه امم..

یه چیزی بگم ......مامانم خودش بدون هیچ تجربه ای گوش منو سوراخ کرد خیلی هم خوبه .مشگلی هم پیش نیومده ...

وااای عزیزم..

😁😁😁😁

بعدش چکار کردی؟

میشه از مراقبتاش بگی؟ 

میتونستی رو پهلو بخوابی؟اینو میپرسم چون من خودم فقط رو پهلو میخوابم😁

ممنونت میشم اگه بتونی جواب بدی عزیزم.❤

زمان قدیم،کولیا و فاحشه ها رو از سوراخای گوششون میشناختن اصلا برازنده و حتی شیک هم نیست،یه دله بازی ...

اينكه در مورد سليقه ١تعداد زيادى از خانوما اينجور صحبت بشه هم اصلا برازنده نيستا