2737
2734
عنوان

سوراخ دوم گوش.نظرتون چیه؟ 😍😉🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 4899 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی وقته سوراخ دوم زده ازین گوشواره زنجیریا  ک از هردو رد میشه انداختم خیلیم خوشگله😍 توام ...

تو رفتی دکتر عزیزم؟

من دوستم اون هفته آمد دیدمش گفت دیشب رفتم حموم دیدم گوشم نرمه گرفتم سوراخ چهارم رو هم کردم...خودش انجام داده همرو ...

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
2728
زمان قدیم،کولیا و فاحشه ها رو از سوراخای گوششون میشناختن اصلا برازنده و حتی شیک هم نیست،یه دله بازی ...

اینکه چیزیو دوس ندارین دلیل نمیشه ک به سلیقه دیگران بی احترامی کنین 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 

یه چیزی بگم ......مامانم خودش بدون هیچ تجربه ای گوش منو سوراخ کرد خیلی هم خوبه .مشگلی هم پیش نیومده توخونه با کمترین امکانات .سوزنو با بتادین ضدعفونی کرد بعد یه کم رو گاز گرفت گوشمم با قطره ی بی حسیه دندون بی حس کرد بعد سوراخ کرد و نخ رد کرد فرداشم رفتم حموم و نخو دراوردم و گوشواره انداختم .نکته ی باحالش اونجا بود که یکی از گوشامو سوراخ کرده بود بعد دیگه نمیتونست اون یکیو سوراخ کنه میگفت وااای فشارم افتاد نمیتونم .درحالیکه من اصلا درد نداشتن ....خیلی باحال بود 

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
تو رفتی دکتر عزیزم؟ من دوستم اون هفته آمد دیدمش گفت دیشب رفتم حموم دیدم گوشم نرمه گرفتم سوراخ چهارم ...

وای اره من دکتر رفتم

من بدنم حساس

توام حتما برو دکتر گلم

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
2740

من چن ساله سوراخ دومو زدم فک میکردم پشیمون میشم یادمده میشه ولی نشدم عادت میکنی مث اولی تازه دردم نداره فک میکنی یکی باناخون گوشتو فشارمیده دیگ باید رسیدگی کنی ک اونجوری نشه الکل وپماد بزنی زودترهم گوشواره طلابندازی ک خوب شه

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...
زمان قدیم،کولیا و فاحشه ها رو از سوراخای گوششون میشناختن اصلا برازنده و حتی شیک هم نیست،یه دله بازی ...

عزیزم اگه میشه توهین نکن ..ممنونم ازت .

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
ولی خیلی دوس دارم من .. منم از ادمایی که تا بالا و غضروف رو سوراخ میکنن بدم میاد .. من فقط دوتا دو ...

منم 2تا سوراخ داره گوشم بابام سوراخ کرده یکی هم ک بجه بودم دکتر 

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
من چن ساله سوراخ دومو زدم فک میکردم پشیمون میشم یادمده میشه ولی نشدم عادت میکنی مث اولی تازه دردم ند ...

گوشواره طلا ندارم..😣

منم خیلی دوس دارم..

نمیشه بدل انداخت؟

طلا کلا ندارم..فروختم 😔

دوتاش جالبه البته با دوتا گوشوار و گلگوش ست و قشنگ....3 تاش ب بالا لوس بازیه یگه ب نطر من.....ابجیم 2 تا کرد گوشش مثل همین فامیلتون شد

او دنیا نزدیکه عامو.....قیامت نزدیکتر.....
گوشواره طلا ندارم..😣 منم خیلی دوس دارم.. نمیشه بدل انداخت؟ طلا کلا ندارم..فروختم 😔

عزیزم نمیدونم آخه من ک طلا انداختم چرا عفونت کرد گوشم 

اونی ک میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یا پارتیش وااالا بزودی مامان میشم   دلم روشنه یعنی میشه منم بیام تیکر بزنم و بنویسم خداجونم خودت مواظب فندقم باش  
منم 2تا سوراخ داره گوشم بابام سوراخ کرده یکی هم ک بجه بودم دکتر 

😍😍😍

بنظرت این هفته سوراخ کنم تا آذر که عروسی داریم خوب میشه بتونم بخیه ای بندازم؟