1472
1411

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

مبارک باشه عزیزم ...تبریک میگم🌹

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1473
وای گلم منم امروز توادمه

عزیزم مبارک باشه ...به خوشی 🌹

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1334
تـــبـــریـکـــ مـــیــگــمـــ عـزیـــزمـ

ممنونم گلم😘😘😘

خداجونم من میدونم ناامیدم نمیکنی وبه زود یه نی نی میزاری تودلم .. پیشاپیش ممنونم خدای مهربونم 😍😍😍
تولللللدمممممموووووون مبارررررررررکککککککک

😍😍😍😍😍مبارک

خداجونم من میدونم ناامیدم نمیکنی وبه زود یه نی نی میزاری تودلم .. پیشاپیش ممنونم خدای مهربونم 😍😍😍
1476
وای گلم منم امروز توادمه

ای جان تولدت مبارک عزیزم ایشالا ارزوهات خاطره شن واست😍😍😍😍

خدایی من روز تولدم دپرس میشم. طبیعیه

منم همینطورم ولی امروز  برادرشوهرم اولین نفر بهم زنگ زد وتبریک گفت کسی که اصلا باورم نمیشد یادش باشه وکلی خوشحالم کرد😍😍😍😍

مباااااارک ان شالله تولد ۱۵۰ سالگیت رو با کلی نوه بگیری😉

مرسی عزیزم انشالله😍😍😍😘

1450