2733
2739
عنوان

درآمدتون چقدره و چگونه میگذرین ماکه تا آخره ماهو وسط ماه جررررر میخویم

| مشاهده متن کامل بحث + 80668 بازدید | 1132 پست
كسي حمايتتون ميكنه لابد

😂😂😂😂😂نه بابا هیچکسو ندارم فقط مامانم کمکم میکنه 

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب بالاخره حمايت ميشيد ديگه  دست مامانت درد نكنه خدا حفظش كنه

سلامت باشی ولی خیلی زندگیا سخته خیلی..

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
کارگر  ی روز بنایی ی روز توی باغ کار میکنه  چون زیاد نمیتونه رو خوذش فشار بیاره صاحبکارش ...

خدا بهش سلامتی بده .کاش خودتون یه کاری پیدا میکردید حداقل کمک دست پدرت . ای خدا شکرت 😔

2740
اتفاقا خیلی پیگیرش بودم ولی خب شغل مناسب کمه و اگه باشه هم سابقه و پارتی و اینا میخواد

عزیزم یه کاری هست به نام تولید محتوا. فقط یکم همت و تلاش می‌خواد. باور کن خودت با از همین اول، با دو ساعت کار در روز میتونی سیصد چهارصد دربیاری‌ و بعدشم که دستت تند شد درآمدتم بیشتر می‌شه

اگر دوست داشتی بهم تو خصوصی درخواست بده تا کمکت کنم

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
كسي نميدونه درامد نظام مهندسي چقده ؟

بستگی به نقشه هایی که امضا میکنه داره

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
عزیزم یه کاری هست به نام تولید محتوا. فقط یکم همت و تلاش می‌خواد. باور کن خودت با از همین اول، با دو ...

عزیزم.خوب همینجا بگو.تا ماهم بدونیم چیه

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
2706