2733
2734

من برنامه همراه منو نصب کردم امتیاز میده و بعد با امتیازات میکونی نت و مکالمه رایگان بگیری فقط باید با لینک من چندنفر عضو بشن که هرنفر که عضو بشه ۲۰ امتیاز به من میده ۲۰ امتیاز به اونی که عضو شده مشکلم اینه که کسیو ندارم دورو برم همراه اول باشه ازش این  بخوان میشه لطفا شما ثبت نام کنید هم خودتون امتیاز بگیرید هم من؟؟درضمن تا وارد بشید ۱گیگ جایزه میده که من قبلا استفاده کردم

سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...
http://my.mci.ir/user/clubInvitation?invId=klpROtJ

امیدت به خدا باشه

فقط بزنید روی لینک بعد وارد بشید بزنید فراموشی رمز شماره و کد ارسالی که بهتون میده رو وارد کنید بعد رمز عبور منتخب میخواد باید یه حرف انگلیسی با ۸تا عدد بزنید مثل

P13231323

امیدت به خدا باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من عضو شدم عزیزم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2738
چه بد فقط وقتی امتیاز میده ه قبلا عضو نشده باشی اما هدیه ۱ گیگو میتونی بگیری

نه دیگه

منظورم این بود که الان با لینک تو عضو شدم🤗

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
اها مرسی چه خوب یک گیگو گرفتی؟؟

هنوز چیزی نیومده برام🤓

مث برنامه ایرانسل من هست تقریبا میتونید بدون زدن کد ببینید چقد شارژ نت و مکالمه دارید کاراییاش زیاده و یه خوبیش اینه که امتیاز بگیرین نت و مکالمه میده

امیدت به خدا باشه
2706