2733
2739
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193073 بازدید | 817 پست
سلام اقای فرهانی بنده بیمه تکمیلی ایران دارم که در تهران میباشد برای بارداری در اهواز هستم دراینجا عمل سرکلاژانجام دادم . در مدارک بیمارستان هزینه دکتر نیامده است . من نامه از دکترم را نیز ضمیمه مدارک کردم ولی بیمه هزینه دکتر را نمی پردازد حتی قبض های صندوق بیمارستان را که دادم بیمه قبول نکرد گفت اینها اصل نیست کپی است .هزینه عملم شده یک میلیون و هزینه بیمارستان شده سیصد هزارتومان . میشه منو راهنمایی کنید که چطور میتونم هزینه دکتر را از بیمه بگیرم. در ضمن در مدارک بیمارستان کد اتاق عمل زده شده است ولی هزینه قید نشده است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال داشتم من بیمه تکمیلی sos دارم.هزینه زایمانمو تا یه سقفی پرداخت کردم دخترم زردی داشت و چند روز توی بیمارستان بستری بود ولی بیمه تکمیلی هزینه شو پرداخت نکرد .اینم بگم بیمه شده اصلی خودمم.میشه دلیل این کار بیمه رو بگین.و ایا راهی هست که بتونم هزینه رو دریافت کنم؟
تلاش کن،طلاش کن!
2728
دیانا:هزینه ی نوزاد به صورت جداگانست و ربطی به بیمه مادر نداره
بعد از اینکه نوزاد رو بیمه کردین هزینه هاش رو می تونید دریافت کنید

شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2738
سلام
آقای فراهانی چرا یه کاری نمیکنید که هر کسی بتونه خودشو بیمه تکمیلی کنه یا سرپرستش این کارو بکنه چرا فقط به صورت گروهی باید انجام بشه اونم از طریق شرکت یا اداره؟
خیلیا هستن که خیلی به این نوع بیمه ها نیاز دارن ولی اصلا هیچ راه یا چاره ای ندارن واسه اینکه بتونن زیر پوشش برن
همسر من توی اداره زیر ساخت مخابرات کار میکنه ولی تنها بیمه ای که داره بیمه تامین اجتماعی هستش
به نظرتون ما میتونیم از طریق جایی یه شرکتی یه به طور انفرادی بیمه بشیم ؟؟
شما به جزء بیمه تکمیلی بیمه دیگه ای سراغ ندارید که مثل بیمه تکمیلی هزینه های بیمارستان رو ساپورت کنه ولی ما خودمون بتونیم خودمون رو بیمه کنیم؟
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
رویا:بله امکانش هست
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
با سلام
من تخفیف اکرام البرز (30 تا 40 درصد ) دارم و تکمیلی آسیا(1 میلیون تومان جهت سزارین ) . بیمارستان لاله میگه فقط از یکی اش می تونم استفاده کنم آیا قانونش اینه یا بیمارستان خودشو راحت می کنه یا به نفعش نیست چون اصلا نمی دونستند تخفیف اکرام البرز چند درصده ؟ !
سلام بیمه من تا سقف 800000 تومان برای زایمان میده و فرانشیز 30 درصده حالا اگر هزینه بیمارستان 1500000 بشه با فرض اینکه بیمه خدمات درمانی هم هیچ پولی نده (چون ممکنه خدمات درمانی دلیل سزارین را قبول نکنه ) بیمه تکمیلی تمام 800 تومان را به ما میدهد یا نه ؟

و میخواستم بدونم اگر خدمات درمانی دلیل سزارین را قبول کنه تا چند تومان را بیمه خدمات درمانی میده ؟

لظفا جواب من را سریعتر بدهید چون دوشنبه زایمانمه با تشکر

بزرگترین نعمت اینه که اگه کسی پشت سرت حرف زد
رفیقات با پشت دست بزنن تو دهنش
فروغ:من نمی دونم اکرام البرز چیه که بتونم کمکی بکنم
هفته 38:سزارین به دلیل برای بیمه نیاز نداره
بله تا حدود 800 رو میده بهتون
شاد باشید
هفته 38:سزارین به دلیل برای بیمه نیاز نداره
بله تا حدود 800 رو میده بهتون
شاد باشید
2706