2733
2734

چون کسی تحمل شادی دیگرانو نداره

متاسفانه جو سایت جوری شده ته اکثر تاپیکا میشه دعوا

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

قبلا اینجوری نبود، یعنی دهه نود.

کاربرای دوست داشتنی زیادی بودن، بهم کمک میکردن، احوال پرسی میکردن.

یهو که بقیه فهمیدن همچین سایتی هست هجوم آوردن، اکثرا سن پایین بودن و احترام ادب رو رعایت نمیکردن و نمیکنن. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبح حالم خیلی بدبودیه تایپک مثبتوبازکردم صحفه ۳نشده درگیری پیش اومده بودنفرین وفحش حالم بیشتربدشد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
صبح حالم خیلی بدبودیه تایپک مثبتوبازکردم صحفه ۳نشده درگیری پیش اومده بودنفرین وفحش حالم بیشتربدشد

فک کنم همونی رو میگی که تاپیک زده بود برای شوهرش پیام محبت احساسی فرستاده بود .اره؟

فک کنم همونی رو میگی که تاپیک زده بود برای شوهرش پیام محبت احساسی فرستاده بود .اره؟

اره بخداسردردم بدترشدپاشدم یه مسکن خوردم

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

من یه هفته است اومدم. به خیال خودم به کسانی که مشکل دارن کمک بکنم، اما الان اوضاع خودم بهم ریخته. دیشب با همسرم دعوام شد

میخوام برم از اینجا راستش

اگه سنتون زیر ۲۰ ساله و دلایل منطقی یا تجربی ندارید لطفا بحث نکنید ممنون میشم.
چرا بری؟

توی این چند روز به خیلیها کمک کردم از نظر فکری، روحی و حتی مالی. من ۴۵ سالمه و معمولا توی مباحثی که مطرح میشه تجربه دارم. زندگیم خوب و نرماله و مشکل خاصی ندارم خدارو شکر. اما اینجا انرژیها اکثرا خیلی منفیه. وقتی آدم وارد مشکلات مردم میشه ناخوداگاه تحت تأثیر قرار میگیره. اخلاقم تند شده، بخاطر محیط اینجا.

فعلا به زور موندم که اگه حتی شده به ینفر کمک کنم.

توی این چند روز به خیلیها کمک کردم از نظر فکری، روحی و حتی مالی. من ۴۵ سالمه و معمولا توی مباحثی که ...

چه زوری آخه پول میدن بهت یا اینکه تاثیر خیلی اساسی رو زندگیت میزارن

وقتی آنقدر انرژی منفی اینجا زیاده به نظرم کمتر بیا 

خودمم نمیام زیاد ، والا چیه آدم بخواد خودشو درگیر داستانای بقیه بکنه اینجا تهش چی

چه زوری آخه پول میدن بهت یا اینکه تاثیر خیلی اساسی رو زندگیت میزارن وقتی آنقدر انرژی منفی اینجا زیا ...

درسته اما می‌بینم بعضی زندگیها داره از هم میپاشه و فقط با یه امید کوچولو مسأله برطرف میشه دلم نمیاد. یا بعضیها مشاوره‌ی اشتباه میدن میخوان مردم رو بیچاره کنن، نمیتونم ساکت باشم.

هدفم بیشتر معنویه، دنبال بدست آوردن چیزی نیستم.