2737
2734
عنوان

بالاخره جدا شدم

988 بازدید | 47 پست

بعد از ده سال زندگي با همسرم بالاخره جدا شدم، نميدونم خوشحالم يا ناراحت، از نبودنش خيلي غصه ميخورم اما يه حس راحتيه عجيبي زندگيمو گرفته، اونقدرا هم كه فكر ميكردم سخت نبود  اما يه حس دوگانگيه عجيبي دارم، هنوز به هيچ كدوم از اعضاي خانوادم نگفتم، نميدونم برخوردشون چيه اما من انگار خيلي رها شدم. خانومايي كه تو غربت جدا شدين، آيا راضي هستين؟؟؟ دوستاي عزيز تو ايران چقدر طول كشيد عادت كنين؟؟؟

روز جمعه ای جدا شدی ؟

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بستگی داره اگه به طرفت وابسته نباشی و نفرت داشته باشی خیلی هم عالیه و راحت فراموش میکنی.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

آره عزيزم جدا شدم نميدونم پدرم فوت شده، فقط مادرمو دارم اونم دورا درر در جريان مشكلاتم بود زياد بهش نميگفتم از رآه دور غصه نخوره فكر نكنم خيلي هم غصه بخوره اما بازم دلم نيومد بگم نه بچه ندارم، خيلي وقت بود يا همسرم رابطه نداشتم

2706