1421
1411
عنوان

بكارت...

| مشاهده متن کامل بحث + 2413 بازدید | 106 پست

يك ماما هست به نام خانم خياباني تو اينستا يك بار كامل اين موضوع رو توضيح داد 

در هر صورت توسط پزشك قابل تشخيصه 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

دختر عمه ی من دو سال شوهر داشت، بعدش طلاق گرفت،. دوسال بعد برای چکاپ رفته بود دکتر، دکتر گفته بود شم ...

آره ارتجاعی همینه..من میگم یه هفته رابطه ندارم جمع میشه حس و درد اولین بارو دارم.حالا فکر کن دوسال بمونه

خدایااین ماه دیگه مامانم کن.خستم...💔

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

اصلا حالا گیریمم ک شما میگید درست باشه و جمع شه و هیچکس نفهمه دلیل میشه بره بده😐😐😐😐😐

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
توام بعد پریودت درد اولین بار و داری؟؟

اره دقیقاااا حتی سه بار رفتم معاینه گفت پردتون سرجاشه و برا معاینه ازم اجازه خاستن ک اگ ی موقعی با تست پاپ اسمیر از بین بره مشکل نداری ک گفتم ن😐بازم نمیره😂

1390
اره دقیقاااا حتی سه بار رفتم معاینه گفت پردتون سرجاشه و برا معاینه ازم اجازه خاستن ک اگ ی موقعی با ت ...

واقعا؟

#بامنـ_بِمانـ_آنانـ_كهـ_نَبودشانـ_را_تابـ_آوردَمـ_تُـ♥️ــو_نَبوديـ🌼🥺
آره ارتجاعی همینه..من میگم یه هفته رابطه ندارم جمع میشه حس و درد اولین بارو دارم.حالا فکر کن دوسال ب ...

اره دقیقامنم اگه دیرب دیرباشه بدجوردردداره البته دفعه اول اینقدکه خوب بودلذتش یادم نمیاددردداش یان البته اون موقع باملاطفت شوهری رفت الان دیگه اون خبراکمتره بخاطر بچه ام که هفت ماهه دنیااومددوماهه نزدیکی نداشتیم فقط ارضاش میکردم بره ردکارش الان وحشت دارم ازنزدیکی خخ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن😂اون ک میشه تشویق ب جیندا گری ما کلا میگیم یعنی هستن همچین بکارتایی عزیزم

اره خودمم شنيدم ولي واقعا نميدونستم هست

#بامنـ_بِمانـ_آنانـ_كهـ_نَبودشانـ_را_تابـ_آوردَمـ_تُـ♥️ــو_نَبوديـ🌼🥺
1376
ن😂اون ک میشه تشویق ب جیندا گری ما کلا میگیم یعنی هستن همچین بکارتایی عزیزم

ولشون کن اینا ک جنبه ندارن ب هوا ارتجاعی میرن هی بگید نیست چنین چیزی😂😂😂😐😐😐😐 والا پرو شدن دهه هشتادیا

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
باور کن من سه جا دکتر رفتم ولی خب این دلیل نمیشه ک هم دانشگاهیت کار حرام انجام بده

ای خواهریکی بخوادکارحرام کنه ب این چیزاکارنداره میکنه فقط دنبال راه حل میگرده خداهمه اروهدایت کنه اماواقعاکسی که احساس نیازمیکنه بایدزودترازدواج کنه باگناه ن تنهانیازش برطرف نمیشه خودش ضعیف میشه ونیازمندتراون موقع هس که بیچاره میشه مطمءنابعدازدواجم نیازش برطرف نمیشه وهمیشه دنبال گناه میافته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
😂😂وای اره راس میگیاااا خیلیم نترسن 

بخاطره نترسیشونه ک سرشون رو ب باد میدن متاسفانه

1364