2737
2734
عنوان

نه طلاقم میده برم دنبال زندگیم نه باهاش آرامش دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 57 پست
فهمیدم مشکلم چیه .خیلی اویزونشم اونم فکر کرده خبریه که من افتادم دنبالش یا من محتاجشم .از امروز رهاش ...

بله ولی احترامشو نگه دار اخم و تخم نکن اتفاقا شاد وشنگول باش 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

عزیزم یه مدت سعی کن شما بی محل کنی، یعنی زیاد آویزوون نباشی و بگی چرا بهم محبت نمیکنی. الان هم بارداری اعصاب خودتو بهم نریز مهم خودت و بچه تونه. بعید میدونم تو بارداری بشه کلاس خاصی رفت که چیزی یاد گرفت.واسه همین از شوهرت وقتی پول میگیری یه مقدار همیشه پس انداز مخفی داشته باش. ایشالا که بهتر میشه اوضاع.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بگم همه میریزن سرم ولی من آدم کینه ای هسم اگر جات بودم منم میرفتم چت میکردم یکی دیگه محبت کنه بهم ...

این حرفتون اشتباهه در اینصورت چه فرقی بینشون باقی خواهد ماند؟

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2728

اسی خونه ی پدرت هیچ خبر نیست خودتم ک میگی اونجا هم بهت محبت نمیکنن. سرتو با بچه هات گرم کن خودتو بالا بگیر بزار اون دنبالت باشه . برو کلاس رانندگی یا هر کلاسی ک دوس داری. فقط تا میتونی ازش پول بگیر فکرکن اصلا وجود نداره ببین چقد آروم میشی

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
2740

توخونه خودت بشین خونه روترک نکن ولی مهریه او اجرابزار حتمااینکاروبکن اگرم اعتراض کرد بگو مگه تو به من وزندگی من رحم کردی؟  اگه تونستی وخونه داره خونشو توقیف کن اما به مرحله اجرا نرسونش بری ثبت احوال راهنماییت میکنن اینجوری فقط درمرحله توقیف باقی می مونه هروقت خلاف میلت عمل کنه تهدیدش کن که خونه رو اجرا میزاری لال میشینه سرجاش حسابی خفتش کن بعدشم که نقطه ضعف دستت اومد حقوقشو تودستت خودت بگیر وتودت خرج کن هروقت اعتراض کرد بگو حرف اضافی بزنی خونه رواجرا میزارم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

سلام عزیزم .مطمئنم می تونی اوضاع رو اون طور که دلت میخاد مدیریت کنی به توصیه دوستان گوش بده خودتو دست کم نگیر وبلند شو واسه خودتو زندگیت کاری بکن شوهرتو یه مدت رهاش کن اما بهش اهمیت بده سمتت که اومد باهاش گرم بگیر مواظب بچه هات باش تو بارداری رسیدن به خودتو جدی بگیر واسه نی نی وخودت وفرزند قبلیت لباس ست بگیر وخوشحال باش شما یه خانم تحصیلکرده یی مطمئنم میتونی قوی باش عشقم.شوهرت دوباره عاشقت میشه

غریبه ها در شب🌹
همون اول گفت خیانت میکنه دیگه😐

خب بعد گف معذرت خواهی کرده دیگه.شایدالان دوباره باکسیه.یهو ک ادم سرد نمیشه .تاپایه کسی درمیون نباشه مرداخلاقورفتارش یهوعوض نمیشه.خدالعنت کنه زناییو ک بامردا زن دار میریزن روهم.

2706