2410
2553
عنوان

نه طلاقم میده برم دنبال زندگیم نه باهاش آرامش دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من بگم همه میریزن سرم ولی من آدم کینه ای هسم اگر جات بودم منم میرفتم چت میکردم یکی دیگه محبت کنه بهم ...

نه من هیچ وقت اینکارو نمیکنم چون خیلی غیراخلاقیه اونوقت با یه آدم نادون هیچ فرقی ندارم اینهمه درس خوندن و تحصیلات هم میشه کشک .آبروم هم میره. 

2714
نه در همین مورده ؟ ایرانی یا خارجی اگر بهم کمک میکنه برم دانلود کنم ؟

نه ایرانیه مهران مدیری کارگردانشه....تو این فیلم شیلاخداداد زن مدیری هست...یه جای این فیلم مدیری با همکار خانمش به زنش خیانت میکنه و شیلا خداداد میفهمه...مدیری که ماجرای خیانتش لو رفته نگران طلاق زنش هست که آبروشو میبره...به زنش میگه میخوای طلاق بگیری؟ زنش با لبخند میگه نه برا چی طلاق بگیرم..یه عمر بادنداریت نساختم که حالا وضعت خوب شده ول کنم برم تااون گرگه بیاد بخوره...من هستم و از اون روز شروع میکنه به تیغ زدن مدیری....وقتی به اینجای فیلم زسیدم فهمیدم خیلی از زنای جامعه تا خیانت میبینن میدونو خالی میکنن و بفکر طلاق میفتن زندگی که سالها زحمتشو کشیدن راحت بیخیال میشن و مسپرن به حریف...کاش یاد بگیریم راحت میدونو خالی نکنیم...شیلا خداداد با تزفندهای مختلف تو این فیلم کاری کرد که شوهرش آخرش همکارزنشو فروخت و تحویل کلانتری داد چون تو کار خلاف بودن...جانا چرا میخوایدمیدونو خالی کنی برا گرگا!زندگی که حقته چرا میخوای دودستی تقدیم گرگا کنی...زمانی بکش کنار که زیرت پر شده و تونستی بخشی از ثروت همسرتو بدست آورده باشی نه الان که دستت خالیه....بفکر مهریه گرفتن هم نباش کسی که با قاضی دوسته نمیاد دودستی مهریه تقدیم شما کنه...کاری میکنه که قاضی ۵۰۰ تومن ماهیانه برات ببره که ارزششو نداره...بشین سر زندگیتو بفکر آیندت باش....