2726

سلام

دیشب نزدیک ۳ ساعت گریه کردم دلم خیلی گرفته .بعد ۱۲ سال زندگی بهم خیانت کرد.گفت عوض میشه اما هیچ تغییری نکرده لعنت به این شبکه های اجتماعی تا میاد خونه سرش تو گوشیه کلی باهاش حرف زدم میدونم با کسی چت میکنه .هیچ مدرکی ندارم برم دادگاه یه بار قبلا خواستم جدا بشم شوهرم ادم سرشناس و بانفوذیه با قاضی هم دوست بود قاصی گفت برو سر زندگیت اصلا محل نداد پرونده ام اخرش سازش کردیم قول داد خوب بشه اما همه حرفاش دروغه .بیرون میبره خرج زندگیمو میده اما من ازش میخوام که دوستم داشته باشه 

.الانم حامله ام اصلا نمیتونم به خودم برسم .بچه مدرسه ای  هم دارم . دلم خیلی گرفته.خونه پدرم هم کمبود محبت داشتم و یه مدت افسردگی گرفتم تحصیلات دارم قبلا هم شاغل بودم . نمیدونم چیکار کنم دیشب بهش گفتم انقدر بهم بی توجهی لااقل تکلیفم مشخص کن خیلی دارم خرد میشم که همش میام دنبالت و پس میزنی گفت همینه که هست. 

شما جای من بودین چیکار میکردین نمیتونم برم خونه بابام چون سریع برام عدم تمکین میزنه و اوضاع بدتر میشه . مشاور هم فقط خودم رفتم تازگی هم بهم پول نمیده تو حسابشم کلی پول داره . چیکار کنم تا حرفی میزنم میگه تو زندگیت چی کم داری من ارزوی زندگیتو دارن...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خدا لعنت کنه همچین مردایی ک دخترای مردمو اینقدررر عذاب میدن 

اخه بیشعورررراااا چی میشه بهتون یه نفر ک می یارین توی زندگیتون خوشبخت کنین نمیتونین چرااا یه نفر دیگه بدبخت میکنید

شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم

استاتر ناراحت نشو. ولی تعجب میکنم بعد از دوازده سال هنوز حالت های اویزونی به خودت گرفتی. 

حالا نامزدها چنین خواسته هایی دارن اون طبیعیه‌

مثل یه زن قدرتمند زندکی کن. 

خونه بابام خوب نیست نمیخوام برم اونجا هم حمایت نمیشم فقط سرکوفت میزنن

عززززیزززم قشنگ درکت میکنم 😔😔

شــوهـرم تنهـا آرامـشه زنـدگیمه 💏                          ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم

مهریت رو بزار اجرا

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
پیشنهاد بدین تو این اوضاع باهاش چیکار کنم ‌. دوروزی قهر بودم خودش اومد اشتی کرد .کلا رهاش کنم ؟

ببین سعی کن زندگیتو نجات بدی دوتا بچه داری بهش بگو خونه باید برا من و بچه وقت بزاری

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2706