1421
1389
عنوان

مامانها

21 بازدید | 4 پست

سلام وقت همگی بخیر

من سه سال از زایمانم میگذره از اول شیر زیادی نداشتم درحد دو الی سه قاشق که بچه ام شیرخشکی شد البته تا دوماهگی همون رو میخورد ولی یک شرایطی پیش اومد سر ختنه اش که چندروز قطع شد بعدش دیگه نخورد حالا بعد سه سال همون مقدار هست و قطع نمیشه دارویی هست بخورم که قطع بشه  

مطمئن باشامروز حرفهایت هر چندتکراری باشدیکی هست که به آنهاگوش میدهدآن کسی نیست جز خدا
منم الان یکسال و 4 ماهه شیر نمیدم بچه شیرخشکی شد اما شیرم خشک نشد.رفتم آزمایش دادم هورمون پرولاکتین ...

بله بالاست دکترگفته بیا برات آزمایش بنویسم بعد دارو بنویسم ....

حوصله ندارم و کسی نیست پسرمونگه داره گفتم شاید کسی بدونه داروش چیه 

مطمئن باشامروز حرفهایت هر چندتکراری باشدیکی هست که به آنهاگوش میدهدآن کسی نیست جز خدا
بله بالاست دکترگفته بیا برات آزمایش بنویسم بعد دارو بنویسم .... حوصله ندارم و کسی نیست پسرمونگه دار ...

داروش رو تو نت بزنی ک میاد ولی مقدار مصرفش ک نمیدونی نسبت ب بالا بدون هورمونت چند هست و اینکه آزاد فک نکنم بفروشن

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

داروش رو تو نت بزنی ک میاد ولی مقدار مصرفش ک نمیدونی نسبت ب بالا بدون هورمونت چند هست و اینکه آزاد ف ...

پس باید برم دکتر حتما

1401