2733
2739
عنوان

باردارا با تجربه ها کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اولش نترسیدم  نشسته بودم دیدم چنان ضربان قلبم بالاس ک قشنگ انگار زلزله اومده تکونم میداد

ربطی ب غذانداره ولی اگه ادامه داشت بروبیمارستان خصوصا اگه نفس تنگی داره

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
مجبور نيستي بخوري

ویار کرده بودم  از صبح بدجوری زده بود به سرم  

ولی الان عوارضش اذیتم میکنه    انقدر تنگیه نفس دارم کم مونده بالا بیارم دوباره

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2728
چون هم کالباس داره   هم فلفل و هم سس  که همگی ضرر دارن

به نظرم داری به خودت تلقین میکنی

سعی کن اگر هوس پیتزا کردی قارچ و گوشت یا قارچ و مرغشو بخوری

کالباس و سوسیس نخور اصلا

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

نترس شاید نهایتا تند بوده یا چرب بوده اینجوری شده من هر وقت غذای سنگین میخوردم معدم تا سنگین میشد اینجوری میشدم

چایی لیمو بخور

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
ویار کرده بودم  از صبح بدجوری زده بود به سرم   ولی الان عوارضش اذیتم میکنه    ا ...

بهش فكرنكن يكم راه برو  ادامس بنداز دهنت ك نياري بالا

هرچند ك من جواب بديو با بدي نميدم☺️

2738

من خودم تو بارداریم پیتزا چندبن بار خوردم

اصلا مشکلی پیش نیومد

مثلا همین دیشب خوردم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بهش فكرنكن يكم راه برو  ادامس بنداز دهنت ك نياري بالا هرچند ك من جواب بديو با بدي نميدم☺ ...

منم بدی نکردم  فقط انقدر حالم بده  اعصابم خرابه وگرنه  من ک باهات دشمنی ندارم

آدامس بجوم بدتر تهوع میگیرم

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
دليل نميشه بد رفتار كني پس راهش همون بالا اوردنه

اره شوهرم هم میگه بالا بیار معدت خالی شه