2410
2553
عنوان

باردارا با تجربه ها کمک

165 بازدید | 28 پست

خانوما باردارم هفته ی ۱۳   شام پیتزا خوردم   الان تنگیه نفس دارم و تپش شدید قلب.‌..

چیکار کنم؟ ترسیدم 

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا نگران نباش 

چون مشکلی نیست 

سعی کن فست فود کم بخوری مگر وقتی که واقعا هوس کردی 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
2456
از ترسته وگرنه چیزی نیست

ن اولش نترسیدم  نشسته بودم دیدم چنان ضربان قلبم بالاس ک قشنگ انگار زلزله اومده تکونم میداد

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
2714
🤮🤢حالم از پيتزا بهم ميخوره

نگفتم بیای از علایقت برام بگی   اگه کمکی داری بگو   اگه نداری  کسی مجبورت نکرده پیتزا بخوری

وا چه ربطی داره به پیتزا

چون هم کالباس داره   هم فلفل و هم سس  که همگی ضرر دارن

2706