2733
2739
عنوان

از شوهرم بدم اومده و دلسرد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2743 بازدید | 58 پست
خیلی دلم گرفته . 

میدونم گلم من خودمم مثل خودتم 

اگر اونا یه قدم ب سمت ما بردارن ما ده تا برمیداریم ولی مشکل اینجاست که اونا اصلا قدمی برنمیدارن و قدر نمیدونن واسه همین نسبت بهشون بی احساس و سرد میشیم

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم گلم من خودمم مثل خودتم  اگر اونا یه قدم ب سمت ما بردارن ما ده تا برمیداریم ولی مشکل این ...

اره اصلا دوسش ندارم اصلا 😔 دیگه مهم نیس دختر بازیم کنه هیچی مهم نیس . یه داداش داره عوضیه   شاید جور کنه برای اینم ولی هیچی دیگه مهم نیس دلم شکسته 

2728
فیلم مستهجن ادم رو بد بار میاره اخه چه مشکلی هست باورت میشه ازش چندشم میشه اصلا خوشم نمیاد که دیگه ب ...

می‌دونم چی میگی عزیزم منم مثل شما از شوهرم متنفرم به خاطر بدیهاش به من جلوی روی من از من پیش مادرش بد می‌گفت انقدر آدم بد ذاتیه شوهرم بلاهایی به سرم آورده که نگو

چقد مردا جدیدا بیخود شدن  مردم مردای قدیم

عزیزم شبیخون فرهنگی خیلی از چیزهایی را که مردهای قدیم داشتن را از جون ها گرفت کع بی غیرتی وحس عدم مسئولیت ودست بزن وفحاشی وبددهنی که برای خیلی هاشون عادی محسوب میشه والبته خانم ها هم در این ماجرا پرتقصیر هستن.

اره اصلا دوسش ندارم اصلا 😔 دیگه مهم نیس دختر بازیم کنه هیچی مهم نیس . یه داداش داره عوضیه  &nb ...

خدانکنه یه مرد از چشم یه زن بیوفته.الان از چشمت افتاده مثل شوهر من.فردام دارم میرم دادگاه دادخواست بدم راحت شم از دستش

2740
عزیزم شبیخون فرهنگی خیلی از چیزهایی را که مردهای قدیم داشتن را از جون ها گرفت کع بی غیرتی وحس عدم مس ...

چرا میگی زن مقصره  شوهر ب ادم فش بده باید ساکت بشینی بزنه باید ساکت باشه 

می‌دونم چی میگی عزیزم منم مثل شما از شوهرم متنفرم به خاطر بدیهاش به من جلوی روی من از من پیش مادرش ب ...

😔😔😔😔😔😔 خیلی حالم بده ایکاش بابام مردی بود که میتونستم باهاش درددل کنم 

عزیزم شبیخون فرهنگی خیلی از چیزهایی را که مردهای قدیم داشتن را از جون ها گرفت کع بی غیرتی وحس عدم مس ...

آره والا خیلی بی غیرت شدن هیچی بدتر از بی غیرتی نیست واسه یه مرد.شوهر من که فحشای زشتو ناموسی تکه کلامشه کسی که به زنش ازین فحشا بده واقعا بی غیرته و نمیشه بهش گفت مرد

زنا همیشه قربانین چون هیچ زنی راضی نیست طلاق بگیره تا اونجاهم که جا داشته باشه کوتاه میاد ولی مگه چقد میشه کوتاه اومد آخه

چرا میگی زن مقصره  شوهر ب ادم فش بده باید ساکت بشینی بزنه باید ساکت باشه

عزیزم منظورم شما نبودی منظورم دخترانی که راحت خودشون را در دسترس پسرها قرارمی دهندوباعث میشن به زندگی گند زده بشه اگر این دختران سنگین وبا وقار وبا پوشش های اسلامی بودند کمتر چشم شوهرها به این طرف وان طرف می رفت ودنبال چیزهای مستهجن نمی رفتند.

عزیزم منظورم شما نبودی منظورم دخترانی که راحت خودشون را در دسترس پسرها قرارمی دهندوباعث میشن به زندگ ...

😔😔😔😔😔😔 ایرانه اینجا ایکاش دولت اینجور زن هارو جمع میکرد قدرت که دارن چرا اخه 😔😔😔

2706