2733
2734
عنوان

از شوهرم بدم اومده و دلسرد شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2739 بازدید | 58 پست
😔😔😔😔😔😔 خیلی حالم بده ایکاش بابام مردی بود که میتونستم باهاش درددل کنم 

‌پدر و مادرم بنده خداها خیلی به من میگفتن طلاق بگیر من خودم میگفتم نه حوصله حرف فامیلارو ندارم ،اینا با من کارایی کردن اگر برات تعریف کنم میگی شوهرت اصلا آدم نبوده من پذیرش داروخانه بیمارستان بودم شوهرم نذاشت برم سر کار بعد فهمیدم خواهرشو فرستاده جای من گفته من معرفش بودم ببین چقدر حیوونن 

‌پدر و مادرم بنده خداها خیلی به من میگفتن طلاق بگیر من خودم میگفتم نه حوصله حرف فامیلارو ندارم ،اینا ...

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔 من بالاسری هم میبینه چه بلا هایی سرم میارن ولی انگار نه انگار 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره والا خیلی بی غیرت شدن هیچی بدتر از بی غیرتی نیست واسه یه مرد.شوهر من که فحشای زشتو ناموسی تکه کل ...

واقعا درک می کنم تو فامیل ما هم موردی داشتیم که این خانم تا 8سال فحاشی ها ودست بزن ها وتحقیر ها را تحمل کرد وتصمیم به جدایی گرفت پس از 10ماه قهر کردن حالا شوهرش سرش به سنگ خوردوبه التماس افتادبعدازواسطه قراردادن افرادزیادبرای دختر فامیل حق طلاق بدون قید وشرط را گرفتیم همراه با مهریه حالا خدا را شکر 3هفته ای است که رفتن سرزندگی ادم شده ودست از کارهاش برداشته.

2728
😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔 من بالاسری هم میبینه چه بلا هایی سرم میارن ولی انگار نه انگار 😔

الان بی خیالش شدم مثل همخوابگاهی باهاش رفتار میکنم بهش از نظر جنسی کم محلی میکنم یکم آدم شده هر چقدر مردا از لحاظ جنسی تامین بشن سر گوششون بیشتر میجنبه 

2738
واقعا درک می کنم تو فامیل ما هم موردی داشتیم که این خانم تا 8سال فحاشی ها ودست بزن ها وتحقیر ها را ت ...

بازم خداروشکر 

ولی شوهر من علاوه بر بددهنی و دست بزن خانواده بی فرهنگی داره و اوضاع مالی داغون 

فکر نمیکنم این موردا با گذشت زمان درست شه

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙
انقد غر میزنه میاد خونه بی ذوقه میدونی ادم نمیتونه توصیف کنه چجور ادمی هستش😔

چند سالتونه شغلش چیه؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
عزیزم دعا کن خداوندیه راهی برای رهایی پیش رویت قراربدهد.

قربونت برم عزیزم برام دعا کن منم دعا میکنم هرچی از خدا بخوای بهت بده

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙