2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

سر دیگات کو ....  او ماهی تابه دو طرفه رو بردار  ...سبد سبز کنا ر   ظرفشویی بردار ..اون سفید چیه اویزدنه رو دیوار بردار 🎃🎃🎃🎃🎃

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
این میز غذاخوری یا انباری

والا وسایل رو میز و اون فرش لوله شده رو گذاشتم شوهرم ببره انباری مامانش اینا برا میز هم جا نداشتیم پذیرایی مجبوری گذاشتم اونجا میدونم جاش بده

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا

روی اپن هیجی نذار

روی سینکو خالی کن.سطل اشغالو بذار کابینت زیر سینک،قابلمه هاتو بذار یه گوشه یا جایی که تو دید نباشه

سینکو با وایتکس تمیز کن برق بزنه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

رو سینکتم شلوغه رنگ بندی کابینت و سرامیک  و چیدمانتم قشنگ نیست . ببخشید دیگه خودت گفتی نظر بدین. به نظر منم جالب و با سلیقه نچیدی

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706