2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون چاقو و قاشق چنگال نزدیک سماورت رو بردار

درعوضش توستر رو بذار روی اون قسمت کابینت

تمام قابلمه های سبزرنگت و بذار داخل هم بذار تو بگی کابینتی 

اون پایه قابلمه هم بذار تو بالکنت

اون گلدون طلایی هم بوار رو میز نهارخوریت

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
2731

تسترو بذار بالای لباسشویی...

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

اکثرا میوه هاتون و با پلاستیکای رنگیشون میزارین تو یخچال

من کلا با نایلون نمیزارم بالاخره رو زممین یا کف ماشین گذاشته میشن و کلی هاک و میکروب میبرن داخل یخچال

رو میوه های قاچ شده مثل طالبی و...نایلون میکشم هم خشک نشه هم بوش نچسپه به بقیه مواد

🥀یه صلوات مهمون داداشم کنید🥀

یک سری عکس ها رو دیدم

فقط میگم متاسفانه جای کوچیک و کابینت کم مصیبته

فقط تا میتونی دور و برت رو خلوت کن خرت و پرت اضافی هم نخر 

رنگ وسایل هم هارمونی نداره

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
2738
عزیزم  خیلیا اینجانفسشون ازجاگرم بلند میشه ...درک نمیکنن  جانداشتن یعنی چی  نشستن ی گ ...

نظر منم همینه.

من الان کابینت خییییلی کم دارم...یه عده اومدن دیدن حرف زده بودن..واقعا موندم من..گفتم یعنی اییییینقد عقلشون نمیرسه ک من اصن کابینت ندارم😟

البته استارتر تعداد کابینتاش خوبه .من اگه اینارو داشتم ک عالی بودم.

ولی از عکسایی ک فرستاد کاملا متوجه شدم با بی حوصلگی چیده ینی انگار رمق نداشته چون بچه کوچیکم داره من بهش حق دادم..

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
خانوما یخچال من مرتبه ؟ همین الان یهویی

وای ن اصلاااااا .همتون با چ اعتماد ب نفسی عکس از یخچالاتون گذاشتین حیف خونه خودم نیستم وگرن عکس از یخچالم میذاشتم

برای باردار شدنم ی صلوات مهمونم میکنی؟
دوستان میگین میوه هارو با نایلون نزاریم تو یخچال پس باچی بزاریم من با نایلون میزارم جا میوه ای وقتی ...

یه کیسه ای بدوز داخلشو پارچه‌ضدآب بزن ،یا داهل قابلمه در دار بین میوه هات یا هرچیزی میذاری دستمال کاغذی بذار