2737
2734

این متکاها چیه همشو جمع کن رو سنگ اپنو خلوت کن هیچی روش نزار 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پیشنهادی داری برا مرتب کردنش بنظر خودم که تمیزه

به نظر منم یخچالت مرتبه.

ولی اون عکسی که از خونه گذاشتی، درسته که همه چی منظمه، ولی خیلی چیزا جاشون اونجا نیست، روی میز باید خالی باشه، فقط یه گلدون و یه رومیزی جمع و جور روش باشه. اون چیزی که به دیوار آویزونه کلا نباید باشه. موکت خالی فضا رو ناجور نشون میده یه گلیم کوچولو رنگی روش باشه خوبه.

کلا بعضی خونه ها اینجوری ن، به نظر نامرتب میاد چون چینش وسایل مشکل داره و بیش از حد جلوی چشمه.

اون وسایل از رو میز بردار ..اون سطل   و گلدونم از اپن بردار  ...   بالشای  بنفشم بردار یا روشو عوص کن  اگه صروریه   گزتشتنش

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
پیشنهادی داری برا مرتب کردنش بنظر خودم که تمیزه

میزت واقعا نامرتبه

هرچی رو میزه بردار به جاش یه رومیزی بنداز و یه گلدون کوچیک وسطش بذار

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2740

مبل داری که  بالشا رو بردار🙄🙄🙄

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706