2733
2734

من باردارم دیشب تا ساعت دو صبح خوندم و گریه کردم اونقدر گریه کرده بودم صبح بلند شدم چشام ورم کرده بود دیگه غلط بکنم داستان زندگی بخونم

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من باردارم دیشب تا ساعت دو صبح خوندم و گریه کردم اونقدر گریه کرده بودم صبح بلند شدم چشام ورم کرده بو ...

چی شد آخرش من تا جایی خوندم ک مرتضی پیام داد ندا خانوم منو فراموش کن برو پی زندگیت

دوستای گلم خواهش میکنم واسه بچه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین🙏🙏🙏💐💐💐
نه تاصفحه11خوندم

میرن اصفهان بعد تا یکسال از ندا خبر نمیگیره کلا قط رابطه میکنه تا خاله ی مرتضی فوت میکنه میان اصفهان ندا مرتضی رو میبینه مرتضی بش میگه آجی...باید همو فراموش کنیم..ندا خییلی زجر میکشه با یه پسری ب اسم امیر ازدواج میکنه امیر پسد خییلی خوب و فهمیده ای هست...بابای ندا هم با به خانم ب اسم فرحناز ازدواج میکنه..ندا بسختی بچه دار میشه..یه پسر ب اسم ابوالفضل

من باردارم دیشب تا ساعت دو صبح خوندم و گریه کردم اونقدر گریه کرده بودم صبح بلند شدم چشام ورم کرده بو ...

من اوایل جدی میگرفتم بعد فهمیدم بیشتر داستانا واقعی نیستن و اینکه خودم اذیت میشدم دلم برای مظلوم داشتان میسوخت شمام جدی نگیر و فکر کن داری رمان میخونی 

2738
چی شد آخرش من تا جایی خوندم ک مرتضی پیام داد ندا خانوم منو فراموش کن برو پی زندگیت

ندا با امیر ازدواج کرد مرتضی هم به اصرار بهار با مونا نامزد کرد بعدش به مشروب و دوست ای ناباب رو آورده بود بعد عروسی ندا خودکشی میکنه با آمپول هوا

من اوایل جدی میگرفتم بعد فهمیدم بیشتر داستانا واقعی نیستن و اینکه خودم اذیت میشدم دلم برای مظلوم داش ...

راستشو بخوای من واسه رمان هم گریه میکنم خیلی احساساتیم دیگه خیلی وقته رمان هم نمی خونم دیشب این داستان و که خوندم دیگه عهد بستم داستان زندگیم دیگه نخونن چون خیلی اذیت میشم