2726

من باردارم دیشب تا ساعت دو صبح خوندم و گریه کردم اونقدر گریه کرده بودم صبح بلند شدم چشام ورم کرده بود دیگه غلط بکنم داستان زندگی بخونم

در تاریخ 99/9/9 به یکی از بزرگترین آرزوهام رسیدم خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من باردارم دیشب تا ساعت دو صبح خوندم و گریه کردم اونقدر گریه کرده بودم صبح بلند شدم چشام ورم کرده بو ...

چی شد آخرش من تا جایی خوندم ک مرتضی پیام داد ندا خانوم منو فراموش کن برو پی زندگیت

دوستای گلم خواهش میکنم واسه بچه دار شدن خواهرم یه صلوات بفرستین🙏🙏🙏💐💐💐
نه تاصفحه11خوندم

میرن اصفهان بعد تا یکسال از ندا خبر نمیگیره کلا قط رابطه میکنه تا خاله ی مرتضی فوت میکنه میان اصفهان ندا مرتضی رو میبینه مرتضی بش میگه آجی...باید همو فراموش کنیم..ندا خییلی زجر میکشه با یه پسری ب اسم امیر ازدواج میکنه امیر پسد خییلی خوب و فهمیده ای هست...بابای ندا هم با به خانم ب اسم فرحناز ازدواج میکنه..ندا بسختی بچه دار میشه..یه پسر ب اسم ابوالفضل

من باردارم دیشب تا ساعت دو صبح خوندم و گریه کردم اونقدر گریه کرده بودم صبح بلند شدم چشام ورم کرده بو ...

من اوایل جدی میگرفتم بعد فهمیدم بیشتر داستانا واقعی نیستن و اینکه خودم اذیت میشدم دلم برای مظلوم داشتان میسوخت شمام جدی نگیر و فکر کن داری رمان میخونی 

چی شد آخرش من تا جایی خوندم ک مرتضی پیام داد ندا خانوم منو فراموش کن برو پی زندگیت

ندا با امیر ازدواج کرد مرتضی هم به اصرار بهار با مونا نامزد کرد بعدش به مشروب و دوست ای ناباب رو آورده بود بعد عروسی ندا خودکشی میکنه با آمپول هوا

من اوایل جدی میگرفتم بعد فهمیدم بیشتر داستانا واقعی نیستن و اینکه خودم اذیت میشدم دلم برای مظلوم داش ...

راستشو بخوای من واسه رمان هم گریه میکنم خیلی احساساتیم دیگه خیلی وقته رمان هم نمی خونم دیشب این داستان و که خوندم دیگه عهد بستم داستان زندگیم دیگه نخونن چون خیلی اذیت میشم