2737
2734
عنوان

نی نی تپل میخوام..... خسته شدم دیگه

994 بازدید | 71 پست

بچم هفت ماهشه وزنش کمه

دارم خودمو به آب و آتیش میزنم که لا اقل تا یک سالگیش بشه مثل بچه های دیگه

اما ظاهرا که نمیشه

خسته شدم از بس همه گفتن ریزه

میترسم خدا بزاره رو حساب و ناشکری و یوقت یه مریضی بیاد سراغ بچم

آخه تنها مشکلش ریز بودنشه

وگرنه خیلی بچه خوبیه

ول کن بابا حوصله داری همین حساس بودنت باعث میشه از غذا زده بشه .هر وقت گشنش بود بده بخوره .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

وااا عزیزم چه ربطی داره مهم اینه سالم باشه خب ریزه بستگی داره ژنش به کی رفته دوستن زایمان کرده ماشالا شوهرش ۱۸۹ اینا قد داره ولی خودش ریزه میزش ۱۶۰ ایناس تقریبا بچشونم به خودشون رفته لباسای صفری که ما براش خریدیم هنو براش بزرگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چیکار  دارن به .. به حرف مردم چیکار داری.. کدومشون تلاش تورو میبینن.. بچه خواهرم دو سالشه اما انقد ریز بود انگار ۱ ساله بود.. یکم بزگ تر شد هم قد کشید هم وزنش خوب شد

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2728
وااا عزیزم چه ربطی داره مهم اینه سالم باشه خب ریزه بستگی داره ژنش به کی رفته دوستن زایمان کرده ماشال ...

آخه فک میکنم که تقصیر منه

تو بارداری زیاد به خودم نرسیدمو ریز دنیا اومد

از خودم بدم میاد

به حرف مردم اهمیت نده کلافت میکنن 

فردا میگن چرا از جیش نمیگیری .چرا دومی رو نمیاری 

چرا و چرا و چرا 

کار خودتو بکن 

هر بچه ای یه جوره بچه ات رو با خودش مقایسه کن وزن بدو تولد و مراحل رشد ..‌

همه چیکار  دارن به .. به حرف مردم چیکار داری.. کدومشون تلاش تورو میبینن.. بچه خواهرم دو سالشه ا ...

به حرف مردم فقط کار ندارم

خودمم دلم میخواد لباسای قشنگ بپوشونم بهش و خوشکلش کنم

اما چون رزه زیاد جذاب نمیشه و هر لباسی تنش نمیشه

والا بچه منم ریزه ازاولم ریز بود همه هم میگفتن ریزه .نمیگم ناراحت نمیشدم و تلاشی نمیکردم ..چرا میکردم ولی دیکه خودمو اذییت نمیکردم بابا کو ن لق مردم والا بچه سالم باشه فقط

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡
2738

ویتا گلوبین بده بهش

کار دیگه ای هم نکن

سالم باشه

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…
آخه فک میکنم که تقصیر منه تو بارداری زیاد به خودم نرسیدمو ریز دنیا اومد از خودم بدم میاد

همین که سلامته یعنی یه نعمت بسسسسسیار بزرگ....

دور از جون همه بچه‌ها باشه مادرهایی که بچه‌شون راه نمیره حرف نمیزنه مشکل قلبی یا مغزی داره چی بگن پس؟!

حرف مردم رو ولش کن. توکلت به خدا باشه.

جان به قربان حسین و لب عطشان حسین...           السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
به حرف مردم فقط کار ندارم خودمم دلم میخواد لباسای قشنگ بپوشونم بهش و خوشکلش کنم اما چون رزه زیاد ج ...

سالم باشه همیشه کافیه.. درکت می کنم. 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

نی نی تو شکمم تو ۳۸ هفته ۲۸۵۰ هستش,دکترم خیلی مسخرم کرد,گفت اندازه کف دسته  خیلی ناراحت شدم و دلم شکست. حتی بخاطر وزنش زایمانم عقب انداخت

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....