2733
2739
عنوان

نی نی تپل میخوام..... خسته شدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 995 بازدید | 71 پست
پس بیخیال همچیییی شووو باید نسبت به خودش خوب باشه قرار نیست با بقیه مقایسه کنی اصن یهویی کلی وزن اضا ...

آخه بدبختی اینه که خودم که غذاهای خوب میخورم واسه شیرم

هی دارم چاق میشم

اما نینی چاق نمیشه

چند وقتشه؟ وزنش چقده؟

ماه پیش که ۸ ماه رو تموم کرد ۸کیلو بود قدش هم ۷۲

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آخه بدبختی اینه که خودم که غذاهای خوب میخورم واسه شیرم هی دارم چاق میشم اما نینی چاق نمیشه

خخخخ عزیز من باور کن اینقد نگرانی نداره اگ بود دکتر میگفت وزنش کمه یا خطرناکه دیگ این ژنش اینجوریه اصن قرار نیسد گنده شده من دوتا دختر عموی هم سن دارم جفتشون گفتم ۸ سالشونه یکی مادربزرگم همش غر میزنه بش غذانمیدی بچه داره میمیره ولی اینکیو میبینه میگه ماشالله ولی دکتر به این تپله گفت۶ وزنش خیلی بالا رفته و خوب نیست اونکی اینقددددد زرنگههههه اینقد زرنگهههه که نگو همچیشم عادیه خیلیم خوبه فقد کوچولوعه قد نداره و از نظر قد به مامانش رفته ولی نسبت به قدش وزنش مناسبه 

خخخخ عزیز من باور کن اینقد نگرانی نداره اگ بود دکتر میگفت وزنش کمه یا خطرناکه دیگ این ژنش اینجوریه ا ...

نمیدونم والا

اما نی نی تپل خوشگلتره

مادرشوهرمم هی مقایسه میکنه

میگه بچه فلانی ماشالله انقد تپله

رو اعصابه دیگه این حرفا

سویق کودک چیه؟

از عطاری بگیر .گندم همراه سبوس .آسیاب شده و یکم حرارت دیده خیلی مقویه حتی اگه تپل هم نشه آهن داره بخر بهش بده 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
خوب شما خودت میدونی که وزن دخترت مناسبه و برات مهم نیس من میدونم وزنش کمه و حتی قدش هم از هم سناش ک ...

قد که کلا زمینه ارث و ژنتیک شما هم قد بچه رو نسبت به خودت و همسرت و اقوام درجه یک بچه بسنج ، برای وزنش اگر شیر خودتو میدی ، حتما شیرخشک هم بده خیلی چاق کنندس ، یا شیر خودتو تقویت کن ، عرق یونجه میدونم برای چاق کردن بچه هاس اشتهاشونو زیاد میکنه اما نمیدونم برای بچه هفت ماهه میشه مصرف کرد یانه ، حتما باید از یه آدم معتبر تو زمینه طب سنتی سوال کنی ، غذای کمکیش رو هم مقوی درست کن ، سوپ هاش حتما با آب قلم.  پوره هاش با کره ، از حجم خیلی کم بهش بستنی بده ، اگر با همه اینا ها میبینی بچت چاق نمیشه یعنی کلا استعداد چاقی نداره نه خودتو حرص بده نه بچه رو اذیت کن ، بذار هرجور که داره پیش میره بره .امیدوارم به خواسته دلت برسی

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2740

حریره بادوم درست کن یه کم شکر بزن براش خوشمزه شه .بادوم خیلی تپل میکنه.سرلاک و شیرخشکم تپل میکنه.آبگوشت با ماهیچه بزار براش،تیلیت کن بخوره و برنجش رو با آب گوشت بپز براش.به غذاهاش کره بزن.سعی کن با بازی،در حین تماشای کارتون یا آهنگ تصویری شاد بهش غذا بدی.

نمیدونم والا اما نی نی تپل خوشگلتره مادرشوهرمم هی مقایسه میکنه میگه بچه فلانی ماشالله انقد تپله ...

اینو گفت بگو ببخشید مادرجون تپل به چه قیمتی؟!بچم قد و وزنش عادیه من تپلش کنم که مردم بگن خوشگله ولی به قیمت مریض شدنش؟!باور کن چاقی خوشگلی میاره توی دوران بچگی ولی اصلا خوب نیس

حریره بادوم درست کن یه کم شکر بزن براش خوشمزه شه .بادوم خیلی تپل میکنه.سرلاک و شیرخشکم تپل میکنه.آبگ ...

غذا میخوره

کره هم میزنم به سوپش

شیرخشک نمیتونه بخوره چون به شیرگاو حساسه

حریره بادوم بهش میدم

اما نمیشه که نمیشه

غذا میخوره کره هم میزنم به سوپش شیرخشک نمیتونه بخوره چون به شیرگاو حساسه حریره بادوم بهش میدم ام ...

پس عزیزم سرشتش همینه دیگه.استعداد چاقی نداره فعلا،شاید بزرگتر شد تپل بشه.شما که همه کاری میکنی براش،دیگه ناراحتیت چیه!بچه سالم باشه فقط.یه روزم میبینی بزرگ شده از چاقی باید رژیم بگیره!!بیخیال باش،درست میشه.

پس عزیزم سرشتش همینه دیگه.استعداد چاقی نداره فعلا،شاید بزرگتر شد تپل بشه.شما که همه کاری میکنی براش، ...

واقعا دیگه باید بیخیال شم

شاید خوب شد راس میگی

ولی دور بریام همه بچه هاشون تپله