2737
2739
عنوان

نی نی تپل میخوام..... خسته شدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد اون موقع بهت دارو یا پودر خاصی ندادن برای رشد وزنش؟ 

طبق معمول یه سری مولتی ویتامین و کلسیم وآهن بهم داد دکتر...داروی خاصی نداد...گفت سلامت و حرکت جنین برا ما مهمه...رشدش حل میشه بعد تولد

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
2731
طبق معمول یه سری مولتی ویتامین و کلسیم وآهن بهم داد دکتر...داروی خاصی نداد...گفت سلامت و حرکت جنین ب ...

انشالله عزیزم, من 29هفته ام وزن جنین 1100گفته خیلی کمه و ریزه, برام پودر نوشته میخورم و گفته ببند خودتو ب پروتئین و گوشت, خیلی استرس دارم 😭😭😭😭دو هفته رشدش عقبه

انشالله عزیزم, من 29هفته ام وزن جنین 1100گفته خیلی کمه و ریزه, برام پودر نوشته میخورم و گفته ببند خو ...

منم دوهفته رشدش عقبه,نگران نباش فقط مراقب حرکاتش باش ازین به بعد... درست گفته تا میتونی پروتیین بخور تا وزن بگیره

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....
ممنون عزیزم یعنی امیدی هست وزنش مثه هم سن های خودش بشه؟ 

دختر وزن گیری اصلی ازهفته ۳۲ تا ۳۴ شروع میشه,هنوز جنین وزن گیری نکرده که... سعی کن استراحت کنی اگه قند بارداری نداری شیرینی خامه ای بخور,حبوبات و مغزیجات و بستنی زیاد بخور,مصرف نمکت کم کن, روزی ۱ دونه تخم مرغ آبپز سعی کن حتما بخوری,گوشت و مرغم بصورت کبابی بخور...دلسترم عالیه ..ان شاءالله نی نی صحیح و سالم و تپلی میاد بغلت

2740
دختر وزن گیری اصلی ازهفته ۳۲ تا ۳۴ شروع میشه,هنوز جنین وزن گیری نکرده که... سعی کن استراحت کنی اگه ق ...

وای مرسی از حرفات, اروم شدم داشتم دق میکردم, مممنون, انشالله نی نی ات صحیح و سالم بیاد تو بغلت عزیزم با دل خوش

وای مرسی از حرفات, اروم شدم داشتم دق میکردم, مممنون, انشالله نی نی ات صحیح و سالم بیاد تو بغلت عزیزم ...

سلامت باشی عزیزم...اصلا بفکر نباش,فقط به فکر سلامت خودت و نی نی باش,بموقه ش رشدم میکنه.

مرسی گلم نمیدونم از 6 ماهگی تا 7 ماهگی نیم کیلو اضافه کرده خوبه یا بد؟؟؟

روی نمودار چک کن مطمئن تره ، هم تو کارت سلامتش هست هم تو گوگل سرچ کنی میاره برات 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻