2737
2734
عنوان

حاجت روایی

849 بازدید | 25 پست

سلام دوستان نیت 40 شب نماز شب کردم و بسم الله گفتم

و به امید قبولی حضرت حق 20 شبی هست که میخونم، بعد از ذکر های قنوت نماز وتر

به زبان خودم اول از همه برای آقا امام زمان دعا میکنم(اگر لایق باشم) و بعد برای همه اطرافیانم، و در نهایت حاجاتم رو میگم، سه حاجت بزرگ دارم، 

خدا روشکر در این 20 روز دو تاش اجابت شد و حاجت سوم رو هم ایمان دارم که نه به خاطر من و نمازم، بلکه به خاطر کرم و لطف خودش خواهد داد😍❤️

خواستم این حس خوب رو با شما شریک بشم، التماس دعا❤️

پ. ن. فعلا 7 روز آنتراکت هستم و انشالله بعد 7 روز بقیه نیتم رو ادا خواهم کرد، به امید خودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم چند شب خوندم اما خسته شدم و تا ۴۰ روز ادامه ندادم  ولللی حس عالی داشت  التماس دعا

20 الی 30 دقیقه قبل از نماز صبح بیدار بشین، یک تیر و دو نشان میزنید

نماز شب رو میخونید و بعد هم نماز صبحتون، 

هرچی بگم کم گفتم از اثراتش❤️

تو دوران عادت میگن دوتا آیه هست ک می خونی بجا نماز

نشنیدم، من این دوران رو نمیخونم بعد دوباره شروع میکنم

همیشه هم در نوت گوشی ام یاداداشت میکنم که فراموشم نشه

2740
نشنیدم، من این دوران رو نمیخونم بعد دوباره شروع میکنم همیشه هم در نوت گوشی ام یاداداشت میکنم که فرا ...

الان برات از تو گروه نگاه میکنم و میفرستم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

زمان عذر شرعی دو راه دارین:👆 این 2 ایه میخونین و بانی آن شب و اعضای لیست را دعا میکنید

و  ذکرهای قنوت وتر هم خوانده شود.اگر در نماز یا زمان عذر ذکری کم تر گفتین موردی نداره.

راه دوم : بجای خواندن دو آیه و...

میتونین اسامی بانی چند شبی که عذر داشتین یادداشت کنید بعد اتمام عذر ب نیتشون بخونین یا بعد تمام شدن چله بخونین بجای روزهای عذر.

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.