2737
2734

سلام وقت بخیر.دوستان من با یه پسری تو رابطه ام اومده خواستگاری و خانواده ها هم اشنا هستن.ایشون کار قبلیش به مشکل خورد و مجبوره تا یه سال دیگه هم کار هم پول رو اکی کنه،تو این کاره جدید با دوستش شریکه،دوستشم خونه مجردی داره از دیروزه رفته اونجا که باهم وسایل بخرن و کارو‌شروع کنن.گفت کاری نداشته باشم میرم خونه خودمون دیگه،منم گفتم باشه و تحمل میکنم چون اگه پول و کارنباشه به هم نمیرسیم.دوستان من خیلی شکاکم و همیشه ام بودم،الان خونه دوستشه حالم خوب نیست،هروقت هم تصویری میزنگم جواب میده و خبریم نیست خودشون ۲تا هستن،اما همش میترسم با دوستش بودن جدامون کنه و دوستش یه وقت دختر نیاره یا برنامه ای نگیره.بهشم همش شکامو انتقال میدم اما اونم ۳ بارو ارومم میکنه اما ۲ بارش هم عصبی میشه و نمیشه دیگه باهاش حرف زد.به من میکه هرشب از این فکرا میکنی مگه جا فرقی داره؟ادمش مهمه که نه من نه دوستم کاری نمیکنیم و به من میگه تو مریضی.دوستان چیکار کنم؟الان تصمیم گرفتم بعد یه سال سر این موضوع همه چیزو تموم کنم چون هرشب اضطراب دختر و اتفاقای بد دارم وقتی اونجاست.به نظرتون راه حل چیه؟جدایی؟یا چی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوست عزیزم اگه میخوای از دستش بدی ، به این رفتارت ادامه بده.

گاهی وقتا ما از روی دوست داشتن و ترسِ از دست دادن ، خطاهایی میکنیم که باعث میشه نتیجه همونی بشه که ازش میترسیم

مــاه میـتابد و انــگار "تویی" میخنــدی:)
دوست عزیزم اگه میخوای از دستش بدی ، به این رفتارت ادامه بده. گاهی وقتا ما از روی دوست داشتن و ترسِ ...

دست خودم نیست عزیزم،انقدر ادمها و پسرایی دیدم که اینجورین و خونه شون پره دختره چشمم میترسه اضطراب دارم اون اونجاست

2738
مشکل اون بنده خدا نیس شما هستی فک الان عقد بودین بارمیگفتی تموم کنم رابطه رو اون باید منصرف شه از ...

درسته عزیزم،اما کاش عقد بودیم خیالم راحت تر بود،اما مجبوریم برای عقد یه سال صبر کنیم

دست خودم نیست عزیزم،انقدر ادمها و پسرایی دیدم که اینجورین و خونه شون پره دختره چشمم میترسه اضطراب دا ...

بله عزیز من هم دیدم ، ولی خیلی هارو هم دیدم که کاملا پاک و متعهد هستن 

مــاه میـتابد و انــگار "تویی" میخنــدی:)
بله عزیز من هم دیدم ، ولی خیلی هارو هم دیدم که کاملا پاک و متعهد هستن 

من به اون اعتماد دارم به دوستش و خونه ی خالی ندارم،هرچیزی ممکنه تو خونه مجردی پیش بیاد

2706