2733
2739
عنوان

واقعا همه چی بده ؟

363 بازدید | 37 پست

کاش بیاین بگید واقعا ایران همه چیز بده؟ مردم معطلن؟ برای من سوال شده ! اینجا که عکس خونه هست شکر خدا همه خونه ها عالی ، وسایل عالی ، ماشینا خوب ، همه در تفریح ، خوراک  بهترین  اینستا هم که هر بار باز میکنیم همه شیک و لاکچری، چرا پس غر میزنن؟ از توقع زیاده؟ یا چی؟  من خیلی به این فکر میکنم یه روزی برگردم ایران و یه کسب و کاری راه بندازم ولی همه میگن نه ! همه چی بده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحریم همه چیزوخراب کرد وگرنه خوب بودیم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2728

همین که امنیت نباشه ازادی نباشه هیچکدوم بدرد نمیخوره

حق خورد و خوراک و پوشاک و مسکن و همه باید داشته باشن از حقوق اولیه هر فرده

بقیش و ما نداریم

مگه کسایی که وضع مالی داغونی دارن اینجا میان اصن؟😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2740

اولاً که اونایی که شما تو اینستا و اینجور جاها می بینی چند درصد از مردم ایرانن؟ در ثانی خودمونو نسبت به گذشته می‌سنجیم، گذشته‌ی دور نه هااا، همین یک سال و نیم پیش

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اولاً که اونایی که شما تو اینستا و اینجور جاها می بینی چند درصد از مردم ایرانن؟ در ثانی خودمونو نسبت ...

اصلا اره اینیتا رو ول کنیم اینجا چی، نمیدومم تاپیکا هنوز بالا باشن یا نه ولی  همه عالین

اونایی ک میگن فقط خونه داشته باشیم .. خونه باشه کار نباشه . پول از کجا مباری شکمتو سیر کنی یا حتی خونه و ماشین بخری ؟  ی نگاه ب دور خودم کردم ب خدا از هر ده نفر ۶ نفر بیکارن . این بیکارا چ غلطی باید کنن ؟ 

تاپیکای این چند روزو دیدی ؟ اینا همه کارمندن شکر خدا همه چی عالیی

کارمند همه چیش عالیه؟

من همسرم کارمنده به معنای واقعی جر خوردیم زیر بار قسط

وام نگیریم روزگار نمیچرخه

فقط خرج خورد و خوراک میشه برا دونفر ماهی۱۳۰۰/۴۰۰تازه ب غیر برنج و روغن و خشکبار و اجیل و اینا

کاش میشد جاهامون و عوض کرد

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.